LoL en güçlü karakter nedir?

Ebedi tahsildar?Tank metasında o itemlere karşı randuin donmuş yürek alsan ne yapabilcek dra?Sen ciddi ciddi ad carry nin yanında supportu olmadan herhangi bir heroyla düel atabileceğini söylüyorsun 😉
Kraken alsam ne yapabilirler ki? Dominik aynı şekilde? Kanka ben draven ile 2. baltayı atmadan kill aldığımı bilirim. Sen ne konuşuyorsun ya :D

Kraken alsam ne yapabilirler ki? Dominik aynı şekilde? Kanka ben draven ile 2. baltayı atmadan kill aldığımı bilirim. Sen ne konuşuyorsun ya :D
Kanka ya yaşın küçük ya da dalga geçiyorsun.Yoksa bir insan bir adc nin ciddi ciddi düelist olabileceğini savunamaz.Sen bana lol nickini ver bir ligine bakalım.Bir vs atalım.Bakalım konuştuğun kadar oynayabiliyor musun😉

Kanka ya yaşın küçük ya da dalga geçiyorsun.Yoksa bir insan bir adc nin ciddi ciddi düelist olabileceğini savunamaz.Sen bana lol nickini ver bir ligine bakalım.Bir vs atalım.Bakalım konuştuğun kadar oynayabiliyor musun😉
Kanka plat 4 ile hava atıyosun bir de bana low diyosun hahaha, cidden gülünç durumdasın. Bu konuşmayı hala neden devam ettiriyosun ki :D

Merhaba tekrardan gerçekten hiç utanmanız yok mu plat 4 olup oyun hakkında bir şeyler biliyormuş gibi konuşmayı?

Kanka plat 4 ile hava atıyosun bir de bana low diyosun hahaha, cidden gülünç durumdasın. Bu konuşmayı hala neden devam ettiriyosun ki :D
Tamda tahmin ettiğim gibi.Bir daha bir iddia ortaya atarken arkasında dur.Silver gibi kaçıp gitme 😉😉

Merhaba tekrardan gerçekten hiç utanmanız yok mu plat 4 olup oyun hakkında bir şeyler biliyormuş gibi konuşmayı?
Bu seni ilgilendirmiyor.Konuyla ilgili yorum yazabilirsin ya da susup oturabilirsin.Hakaretvari cümleler kuran insancıkları süresiz uzaklaştırtmayı iyi bilirim.Ağzını toplayın o yüzden 😉😉

Oyunda tüm anda güçlü karakter yoktur, bazen yamalarla bazı karakterler güçlendirilir onu bir kenara koyuyorum.
Kimi karakter oyunun geç aşamalarında, kimisi erken aşamalarında güçlüdür. Koridordaki eşleşmeye göre de güçlü olup olmadığı farklılık gösterir. Hatta tek başına zayıf görünen bir karakter, takımındaki farklı karakterlerle birleşince çok daha güçlü konuma gelebilir.

Bundan dolayı tek bir karaktere odaklanmak yerine, birden çok karakteri öğrenmeli ve en önemlisi koridordaki eşleşmeye göre hangi karakterin hangi aşamalarda, hangi karakterlerle ve hangi vakitlerde daha güçlü olup olmadığını analiz ederek oynamalısınız.

Son düzenleme:
Dark'in Kayn dışında 1V5 atıp tek başına oyun taşıyabilecek karakter önerir misiniz?
Hiç şaşmaz, en güçlü karakter, en ince ayrıntısına kadar bildiğin karakterdir. Oyunda en güçlü karakter diye birşey yoktur, karşındaki heroya göre güçlü karakter vardır.

Kanka 1V5 sadece düşük elo için geçerlidir ama bana göre "her şampiyon aynıdır" sözü saçma geliyor çünkü Aurelion Sol ile Darius'u kıyaslayın ya da Zed ile Aurelion Sol'u.

İyi oynayabilen, mesafesini iyi koruyabilen bir Aurelion Sol, Darius'u veya Zed'i darmadağın eder. Şampiyonlara göre değil de oyuncuya göre yorum yapmak lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı