LoL etkinlik kartı 1150 puanın tamamı kartın son 14 gününde tamamlanır mı?

Çiğköfthe

Decapat
Daha fazla  
Dostlar Pyke kostümü için 2200 puanla 125 öz almak istiyorum ama kartın bitmesine 14 gün var. Benim puan zulamda da 850 puan. Etkinlik kartı sisteminde alınca 200 puan da veriyor. 1050 puanım oluyor. 1150 puanın tamamını kartın son 14 gününde tamamlama imkanım var mı? Varsa günde ne kadar oynamam gerek? Bilgisi olan yazarsa mutlu olurum.

Pass ile verilecek görevlerle tamamlarsın ama bir sürü oyun atman gerek. Oyun başına gelen puan ile rahatça farmlayabilirsin.

250 token veren haftalık görevler oluyor kartı aldığın zaman onlar da gelecek ve o görevlerden dört adet var. Her birini tamamlamak için oyun içerisinde 1000 puan toplaman lazım(Kazandığın oyunda geçirdiğin süre için dakika başına 6, kaybettiğin oyunda 4). 200 puanda bir de 10 token veriyor. Yani görevi bir defa tamamlamak sana 300 puan kazandıracak. Dolayısıyla haftalık görevleri tamamladığında zaten 1200 puan kazanmış olacaksın. Kısacası evet rahatlıkla tamamlayabilirsin.

Yanlış bilgilendirme olmaması açısından yorumu düzeltiyorum:

Toplam 4 görevden 1000 sembol kazanabilmen için toplam 4000 puan istiyor. 4000 puan içinse 11.1 saat oyun kazanman gerekiyor. Sadece bu görevleri yaptığında bile kostümü alabileceksin.

Son düzenleme:
@ze10x
Haftalık görevleri tamamlaması için dört haftası oluyor. Etkinlik biletini baştan almasan bile görevler geliyor. Ben ikinci haftada aldım etkinlik biletini ama ilk haftanın görevi de geliyor. Hatta sunucu transferi yaparsan görevlerin sıfırlanıyor ve baştan başlıyorsun.

Hocam şimdi önceki haftaların görevlerine erişemiyor muyum?

O halde yorumu düzenleyeyim, yanlış bilgilendirme olmasın. Çünkü geçmişte birikmediğine dair şikayetler vs vardı, düzeltildiyse ne hoş.

Hocam haftalık görevler tek bir sekilde mi ilerliyor yoksa sıra sıra mı? Yani ben 1000 puan mı 4000 puan mı toplayacağım?

Hocam haftalık görevler tek bir sekilde mi ilerliyor yoksa sıra sıra mı? Yani ben 1000 puan mı 4000 puan mı toplayacağım?
1000 puan her bir görev için. Dört adet var bunlardan yani toplam 4000 puan toplamanız gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…