LoL etkinlik kartı 1150 puanın tamamı kartın son 14 gününde tamamlanır mı?

Çiğköfthe

Decapat
Daha fazla  
Dostlar Pyke kostümü için 2200 puanla 125 öz almak istiyorum ama kartın bitmesine 14 gün var. Benim puan zulamda da 850 puan. Etkinlik kartı sisteminde alınca 200 puan da veriyor. 1050 puanım oluyor. 1150 puanın tamamını kartın son 14 gününde tamamlama imkanım var mı? Varsa günde ne kadar oynamam gerek? Bilgisi olan yazarsa mutlu olurum.

Pass ile verilecek görevlerle tamamlarsın ama bir sürü oyun atman gerek. Oyun başına gelen puan ile rahatça farmlayabilirsin.

250 token veren haftalık görevler oluyor kartı aldığın zaman onlar da gelecek ve o görevlerden dört adet var. Her birini tamamlamak için oyun içerisinde 1000 puan toplaman lazım(Kazandığın oyunda geçirdiğin süre için dakika başına 6, kaybettiğin oyunda 4). 200 puanda bir de 10 token veriyor. Yani görevi bir defa tamamlamak sana 300 puan kazandıracak. Dolayısıyla haftalık görevleri tamamladığında zaten 1200 puan kazanmış olacaksın. Kısacası evet rahatlıkla tamamlayabilirsin.

Yanlış bilgilendirme olmaması açısından yorumu düzeltiyorum:

Toplam 4 görevden 1000 sembol kazanabilmen için toplam 4000 puan istiyor. 4000 puan içinse 11.1 saat oyun kazanman gerekiyor. Sadece bu görevleri yaptığında bile kostümü alabileceksin.

Son düzenleme:
@ze10x
Haftalık görevleri tamamlaması için dört haftası oluyor. Etkinlik biletini baştan almasan bile görevler geliyor. Ben ikinci haftada aldım etkinlik biletini ama ilk haftanın görevi de geliyor. Hatta sunucu transferi yaparsan görevlerin sıfırlanıyor ve baştan başlıyorsun.

En başından etkinlik kartını almış olsan toplamda 4 haftalık görev verecekti ve her birinden 250 sembol, toplam 1000 sembolün olacaktı ama 3 hafta geride kaldığı için kartı aldığında sadece 21 Nisan - 2 Mayıs arasında yapabileceğin 1 tane 250 puanlık bir görev gelecek, toplamda 1400 sembolün olacak. Ayrıca kartı aldığın için 200 puan biriktirdiğinde 10 sembol veren sonsuz kere tamamlayacağın bir görev veriyor. 10 sembol kazanmak içinse 33 dakikalık bir oyunu kazanman gerekiyor. 2200 - 1400 = 800 sembol eksik olduğunu varsayalım. 10 sembol için 33 dakikalık bir oyunu kazanman gerekiyorsa. 800 sembol için 80 X 33= 2666 dakika demek.
2666 dakika oyun "kazanman" gerekiyor. Kaybettiğinde bu 2666 dakika uzayacaktır.

2666 dakika ise 44,4 saat etmekte. Her 30 dakikalık oyunda 5 dakika sıraya girme şampiyon seçme ve oyuna başlama payı eklersek. 444 dakika ediyor. Bu da 2666 + 444 = 3110 dakika demek. Bu süre de 51.8 saat demek.

Kısaca, 51.8 saat boyunca durmadan oynayıp her oyunu kazanırsan Pyke'ı almış olacaksın. Tabii bu en optimistik, en iyi ihtimal. En kötü ihtimalle dediğim gibi kaybettiğin her oyun başına bu süre uzayacak, yediğin yemek, molaların, uykun vs bunları eklersen gerçek süreye ulaşacaksın. Rica ederim.

Hocam şimdi önceki haftaların görevlerine erişemiyor muyum?

@ze10x
Haftalık görevleri tamamlaması için dört haftası oluyor. Etkinlik biletini baştan almasan bile görevler geliyor. Ben ikinci haftada aldım etkinlik biletini ama ilk haftanın görevi de geliyor. Hatta sunucu transferi yaparsan görevlerin sıfırlanıyor ve baştan başlıyorsun.
O halde yorumu düzenleyeyim, yanlış bilgilendirme olmasın. Çünkü geçmişte birikmediğine dair şikayetler vs vardı, düzeltildiyse ne hoş.

Hocam haftalık görevler tek bir sekilde mi ilerliyor yoksa sıra sıra mı? Yani ben 1000 puan mı 4000 puan mı toplayacağım?

Geri
Yukarı