Çözüldü LoL EU West'te 48 ping 90'a çıktı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dxdiaggg

Femtopat
Daha fazla  
Bundan birkaç gün öncesine kadar LoL'de Türkiye sunucusunda 15 ping civarı oynuyordum fakat bugün girdiğimde 48 civarıydı. West'e girdiğimde normalde 48 ping varken 90 pinge yakın oynadım. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• 1712407923091.png
    1712407923091.png
    214,6 KB · Görüntüleme: 29
  • 1712407933952.png
    1712407933952.png
    9,9 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ücret karşılığında alabilirsin statik IP sana özel IP adresi oluyor modemi resetlesen bile IP adresin değişmez. Eğer her ay statik IP'ye para vermek istemiyorum dersen ben ucuza VPN almıştım. Bende de böyle bir sorun vardı. VPN aldığımda çözülmüştü. 4 5 ping artar vpm kullanırsan eski ping değerine göre.
Arka planda internetinizi fazla kullanan bir uygulama yoksa internet sağlayıcınızdan dolayı oluşur genellikle ping problemleri.

Hocam ama bir anda bu sorun oluştu eskiden yoktu. Ekstra arka planda kullanılan uygulamada sanırsam yok.
Doğrudur hocam fakat bu genellikle altyapı kaynaklıdır belki bakım yapıyorlardır kesinlikle emin olmak istiyorsanız problemin kimde olduğuna, müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ya da telefondan oyun oynuyorsanız modemin yakınlarında aynı oyunlara girip orada da fark olup olmadığına bakabilirsiniz.

Bir arkadaşta bugün bu sorunu yaşıyormuş oda Kablonet kullanıyor ondan sordum.

Konu açmış hatta buraya modemi aç kapa yaptın mı?

Bir arkadaşta bugün bu sorunu yaşıyormuş oda Kablonet kullanıyor ondan sordum.

Konu açmış hatta buraya modemi aç kapa yaptın mı?
Yaptım.

Valoranta girdim orda da aynı sorun var. Sanırım sorun riot ile alakalı. Şimdi cs 2 yi deneyeceğim. Cs 2 de sorun yok.

Geri
Yukarı