LOL FPS nasıl arttırılır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu abinin dediklerini üşenmeden yaptım gerçekten çok yardımı oldu. LOL oynarken fps konusunda memnun değildim ve gözle görülür bir artış sağladı. Onun haricinde formatlarsan bilgisayarını çok iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
şu abinin dediklerini üşenmeden yaptım gerçekten çok yardımı oldu. LOL oynarken FPS konusunda memnun değildim ve gözle görülür bir artış sağladı. Onun haricinde formatlarsan bilgisayarını çok iyi olur.

Ne ciddimisn? Bende bayılıyorum ya şu adama tüm videolarını izliyorum ve arıdan +321312312312 FPS alıyorum ya çok sağ olsun bizim için yapıyor ya.

Ne ciddimisn? Bende bayılıyorum ya şu adama tüm videolarını izliyorum ve arıdan +321312312312 FPS alıyorum ya çok sağ olsun bizim için yapıyor ya.
Dedikleri önerileri araştırmaları sonucunda buldu. Hepside bilgisayara zarar vermeyecek türden. Neden saçmaladın şimdi? Ben bu dediklerini bulmak için kaç video izledim hesap edemem.

Şu abinin dediklerini üşenmeden yaptım gerçekten çok yardımı oldu. LOL oynarken fps konusunda memnun değildim ve gözle görülür bir artış sağladı. Onun haricinde formatlarsan bilgisayarını çok iyi olur.
Boş video.

Geri
Yukarı