LoL geleneksel Çince oldu

Aynı sorunu yaşıyorum ben hesabım çalınıp birisi tarafından Tayvan sunucusuna geçirildi sanmıştım LoL oynamadığım için pek üzerine gitmedim siz çözebildiniz mi?

Hadi Çince'yi öğrendi, 250 pingle mi oynayacak? Gerçi kimse oynamasa bu fosil oyunu daha iyi ama...

Oyuna girilmiyor maalesef

Bende de aynı sıkıntı var. Sorun hesapta server olarak TW2 görünüyor. Reddit'te birkaç kişi daha bu sorundan muzdarip. Başka bir hesaptan girince oyunda sıkıntı yok normal açılıyor. Riot'a ticket attım dün sabah hala cevap yok. Benim anlamadığım yeni bir hesap açıp serveri Tayvan (TW2) olarak ayarlayamiyorsun bile. Zaten adamlar Riot Client değil garena diye bir sistem üstünden baglaniyorlarmis oyuna.
evet bendede desteğe yazım yardım etmediler.

Dosya adı nedir acaba bulamadım ama.

Çözülmüyor öyle sorun Client'de değil oyunda.

Bu kadar kişi bu sorunu yaşıyorsa Riot'un güvenlik eksikliğinden kaynaklı bir problem ve buna rağmen düzeltmediler.

Aynı sorunu yaşıyorum ben hesabım çalınıp birisi tarafından Tayvan sunucusuna geçirildi sanmıştım LoL oynamadığım için pek üzerine gitmedim siz çözebildiniz mi?

Maalesef çözemedim.

Son düzenleme:
ticketime bakmışlar sonunda ss ten sonra 16 tane soru sordular hepsini yanıtladım şimdi oturup beklemek kaldı

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-22_165135827.png
    resim_2023-02-22_165135827.png
    23,6 KB · Görüntüleme: 121
Tayvan sunucusuna geçtiyseniz geçmiş olsun diyorum. Ne zaman eski dönüşler açılacak belli değil 1 mavi öze geçebiliyordunuz. Tabi çok avantajlı bir sunucu yeni olduğu için fakat ana hesabınızla geçmeyin diye uyarmışlardı uzun süre geri dönüş olmayabilir diye.

Asıl soru sizin hesapları Tayvan sunucusuna kim geçirdi?
valla bilmiyorum benim maç bittikten sonra oyundan attı sonra oyuna girdiğimde dili değişmişti sonra bi hata verip oyundan atıyodu

Tayvan sunucusuna geçtiyseniz geçmiş olsun diyorum. Ne zaman eski dönüşler açılacak belli değil 1 mavi öze geçebiliyordunuz. Tabi çok avantajlı bir sunucu yeni olduğu için fakat ana hesabınızla geçmeyin diye uyarmışlardı uzun süre geri dönüş olmayabilir diye.
valla dostum ben geçirmedim kendi kendine sunucuya atmış beni oyundan attığı an şifremi değiştirmiştim umarım hesaba bir şey olmamıştır bir miktar para yatırmıştım 200 tl den fazladır

Vallahi bilmiyorum benim maç bittikten sonra oyundan attı sonra oyuna girdiğimde dili değişmişti sonra bir hata verip oyundan atıyordu.

Vallahi dostum ben geçirmedim kendi kendine sunucuya atmış beni oyundan attığı an şifremi değiştirmiştim umarım hesaba bir şey olmamıştır bir miktar para yatırmıştım 200 TL'den fazladır.

Gerçekten koca bir saçmalık Riot'un bu kadar kötü bir sisteminin olması çok büyük bir eksikliktir hala bu sorunları çözemediyse büyük bir şirket olamaz Riot.

Geri
Yukarı