LoL gerekli rünleri göstermiyor

Griffithc

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mesela Akali oynayacağım ama elektrik ver rününü önermiyor, kendim oluşturmak zorunda kalıyorum. Farklı çarlarda da oluyor bazen, bunu nasıl düzeltebilirim? Rün sayfa hakkım 3 tane zaten.

1716403862936.png

Metaya göre bazen karşı takımın aldıklarına göre bile değiştiğini gördüm. Hem ayrıca kendin manuel olarak ayarlamak oyuna vermiş olduğun stratejik zekanı gösterir. Boşver önerilen rünleri ne yapacan. Kendin yapmasını öğren, türkçe zaten oyun oku tüm rünleri.

Arkadaşlar mesela Akali oynayacağım ama elektrik ver rününü önermiyor, kendim oluşturmak zorunda kalıyorum. Farklı çarlarda da oluyor bazen, bunu nasıl düzeltebilirim? Rün sayfa hakkım 3 tane zaten.

Eki Görüntüle 2202142
Hocam oyuna yeni gelen güncellemeden sonra bu ekran bende de bozuldu. Ben mesela Sylas oynayacağım zaman, Sylas'ta en çok elektrik ver rünü oynansa da, gözükmüyordu. Sonradan düzeldi. Neye göre gösterdiğini ben de pek anlayamadım.

Metaya göre bazen karşı takımın aldıklarına göre bile değiştiğini gördüm. Hem ayrıca kendin manuel olarak ayarlamak oyuna vermiş olduğun stratejik zekanı gösterir. Boş ver önerilen rünleri ne yapacaksın. Kendin yapmasını öğren, Türkçe zaten oyun oku tüm rünleri.

Her maç ayarlamakta pek iyi değil be.

Hocam oyuna yeni gelen güncellemeden sonra bu ekran bende de bozuldu. Ben mesela Sylas oynayacağım zaman, Sylas'ta en çok elektrik ver rünü oynansa da, gözükmüyordu. Sonradan düzeldi. Neye göre gösterdiğini ben de pek anlayamadım.

Bende Sylas oynuyorum orman geçtiğimde ise kara hasat falan hiç olmuyordu bazen oluyordu sinir bozucu.

O an metalar neyse onu öneriyor olabilir, hatta koridoruna göre önerdiği rünler de değişiyor. Bu "düzeltmek" zorunda olduğun bir şey değil, yani hata vs. değil. Değiştirebilir misin bilmiyorum.

Yani iki tane aynı ründen var her şeyiyle aynı bug olabilir bence.

Geri
Yukarı