LOL giriş durumu doğrulanıyor hatası

Bay Hiçkimse

Kilopat
Yer
İstanbul / Sancaktepe
LOL'de e- posta ve şifremi yazdıktan sonra giriş yapa tıklayınca oyuna giremiyorum aynı ekranda kalıyorum denediğim şeyler.
Format attım.
Sil yükle yaptım.
Onarma yaptım.
Ne yazık ki düzelmedi modeme reset atıp denemeyi düşünüyorum aynı hatayı PUBG Lite'da da alıyorum.

En güncel chromium istemciyi mi kullanıyorsunuz?

Riot Games/League of Legends/LeagueClient.exe dosyasına sağ tıklayarak özellikler deyin. Açılan pencerede üst panelden uyumluluk sekmesine geçin. En alt kısımda yer alan "Bu programı yönetici olarak çalıştır" kutucuğunu tikleyip uygula deyin.

Bu işlemi uyguladıktan sonra eğer chromium istemcinin size dağıtımı yapılmışsa aynı işlemi
Riot Games/RiotClient/RiotClientServices.exe dosyası için de yapın.

En güncel chromium istemciyi mi kullanıyorsunuz?

Riot Games/League of Legends/LeagueClient.exe dosyasına sağ tıklayarak özellikler deyin. Açılan pencerede üst panelden uyumluluk sekmesine geçin. En alt kısımda yer alan "Bu programı yönetici olarak çalıştır" kutucuğunu tikleyip uygula deyin.

Bu işlemi uyguladıktan sonra eğer chromium istemcinin size dağıtımı yapılmışsa aynı işlemi
Riot Games/RiotClient/RiotClientServices.exe dosyası için de yapın.
Kusura bakmayın anlamadım? Bu arada oyun D diskinde kurulu
Oyun en güncel halinde
Bu hatayı 3 yıldır alıyorum. Gına geldi eskiden oynayabiliyordum fakat 3 yıldır ne denediysem olmadı. En son buraya başvurdum

Son düzenleme:
Masaüstündeki LoL kısayoluna sağ tıklayın ve dosya konumunu aç deyin. Geri kalanını yukarıda belirttiğim şekilde yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzere yeni istemci (chromium) dağıtımı yapılıyor şu dönemlerde. Eğer yeni istemci size gelmediyse altta bahsettiğim kısımla ilgilenmenize gerek yok.

chromium.PNG

Yeni istemci aynen bu şekildedir.

Masaüstündeki LoL kısayoluna sağ tıklayın ve dosya konumunu aç deyin. Geri kalanını yukarıda belirttiğim şekilde yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzere yeni istemci (chromium) dağıtımı yapılıyor şu dönemlerde. Eğer yeni istemci size gelmediyse altta bahsettiğim kısımla ilgilenmenize gerek yok.

Eki Görüntüle 451864

Yeni istemci aynen bu şekildedir.
Yeni istemciyi kullanıyorum. Dediklerinizi yaptım fakat sonuç yine aynı. Lol oynamam istenmiyor galiba
Yeni istemciyi kullanıyorum. Dediklerinizi yaptım fakat sonuç yine aynı. Lol oynamam istenmiyor galiba
Aynı İnternet'i kullanan farklı bir bilgisayarda da deneyeceğim. Sonuçları yazarım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı