LoL gösterdiğim şampiyonu bilerek banlıyorlar

Ben genelde darius gösterip yuumi alırım genel olarak öyle yapıyorum ve cidden alabiliyorum .

EU West'te biraz yükselince kanser ADC'ler ile karşılaşmaya başlıyosun. "WHat U sTolE mY 1 MiniOn Yea Boi Im GonNa aFk NoW" gibi tipler türeyebilir aniden..

Sonra niye LoL oynamıyorsun . Bazı insanlar beyinlerinin tamamını bazıları yarısını bırakıp oyuna giriyorlar.

Oyunu bırakıp RDR 2'ye başlayıp bitiriyorsun ve rahatlıyorsun.

pingim 35 den 75 e çıktı ama her oyun mu zevkli geçer ya adamlar pes etmiyolar rakip nexusa 5 kişi vurana kadar. küfür desen zaten yok. supportları şahane ya türkiyede her 10 oyundan 8 i mid oynamak istiyosa burda o 8 kişi sup için kavga ediyor. bide seni ölümüne koruyolar bildiğin peşinde geziyolar yani türkiyedeyse ben bottayım adam midde tek başına morganayla farm yapıyo ya bak gene sinirlendim daha yazmıyacam.

Geçtim 30. seviye olmadan daha beter kanser oldum bir fark bile yok sadece gold üstünde fark var oranın platini trnin elması oluyor.
Eu West'ten bahsediyoruz değil mi? TR'ın 4'te biri kadar toksik oyuncuyla karşılaşıyorsunuz. Tek sıkıntısı Smurf çok fazla.

Eu West'ten bahsediyoruz değil mi? TR'ın 4'te biri kadar toksik oyuncuyla karşılaşıyorsunuz. Tek sıkıntısı Smurf çok fazla.
Ben trde zor gold oluyorum. Yükselme hedefim yoktu sadece daha tuhaf insanlar var gibi. 10 tane farklı marka gibi. Yaratıcı olsalardı onlarda tuhaf küfürler uydururlardı.

Geçtim 30. seviye olmadan daha beter kanser oldum bir fark bile yok sadece gold üstünde fark var oranın platini trnin elması oluyor.
30 levele kadar çoğu insan oyunu bilmez zaten ben bronz 1 im şuan trde geçen yıl altındım maçlar daha tryhard geçiyor bu arada eu westin platı= Trnin masterı hatta bazen challengere denk abartısız

Gördün mü eu west platını ?
görmeme gerek yok oradaki platin oyuncularının
1-Ekipmanları
2-Bence zeka zeviyesi
3-Oyun bilgisi
kısacası her şeyi ustalık seviyesine denk benim için. ha arada troll insanlar olabilir genelleme yaptım ama sen rastgele birini seç dediğim gibi olur %95

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…