LoL Goruntu Kalitesi Farkliligi

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Veya

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan gorebileceginiz gibi oyun farkli duruyor. 10 kisiye sordum, 10'u da ayni cevabi verdi. Client'i Çince yapip oynasam bile bu goruntuye ulasamiyorum. Ekran kartinda veya herhangi bir yerde ozel ayari falan mi var acaba? Bilen var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çince yapınca farklı olmaması gerekiyor zaten.

Yanlış hatırlamıyorsam ayarlarda bir yerlerde RGB şeklinde renk yoğunluğu belirlenebiliyordu. O kısımda benzer işler yapan farklı şeyler de vardır. Muhtemelen onları yapmış. Renk körü modunu dene derdim ama bence o sadece tıklayınca çıkan okların rengi gibi şeyleri değiştiriyor.

Hayır bu durum normal. Onların da bilgisayarında sendeki gibi oynuyor. Bu farklılığın sebebi biri çekilmiş bir görüntü, sendeki ise oynanış yani. Sen de video çek seninki de böyle görünür.

Oyun farklı durmuyor? Normal ayarlardan farklı birkaç şeyi söyleyeyim. HUD'ı küçültmüş ve takım renklerini değiştirmiş.

Oyunun içinde renk - kontrast - parlaklık hatta renk körü ayarı bile var bunları ayarla kendine en güzel geldi şekilde benim şahsi ayarlarım la oyunun orijinaliyle alakası kalmıyor 😂

Geri
Yukarı