LoL güçlü Jungle Hero tavsiyesi

Arkadaşlar elom Gold ve yazmayı unutmuşum kayn hecarim kha zix ve lee sine sahibim,

Onun haricinde yazılanlara göre graves ve nocturne arasında kaldım, siz 2'sinden hangisini tercih ederdiniz?
Oynayış tarzına göre değişir. Ben Gragas ile bile tek attığımı bilirim. Ama hep değişiyor. Rammus ile taşıdım maçta diğer maç hiçbir şey yapamıyorum. Gang atmaya yönelik oynarsan farklı kill üzerine oynarsan farklı karakterler tercih etmen gerek. Eğer karşı takım tank ve cc atamıyorsa direkt Master alabilirsin. Eğer tank ama hem cc atan hem zorlu rakipler ise Kayn alırsın. Hep değişir Metaya ve Counter Pick atmaya çalış.

Galiba Graves'in mermi doldurma süresi 4 saniye olacak. Yanlış mı duymuşum?

Hocam bende gravesin mermi doldurma süresinin 4 saniye olacağını duydum o yüzden açmaktan korkuyorum 4 saniye nedir ya!

Arkadaşlar elom Gold ve yazmayı unutmuşum kayn hecarim kha zix ve lee sine sahibim,

Onun haricinde yazılanlara göre graves ve nocturne arasında kaldım, siz 2'sinden hangisini tercih ederdiniz?

Hocam bende gravesin mermi doldurma süresinin 4 saniye olacağını duydum o yüzden açmaktan korkuyorum 4 saniye nedir ya!
Hocam 4 sn de yenilerse 1 saçmasının 300 fln vurması zlm 1 lvlda asılsız olabilir rito açıklamadıysa.

Son düzenleme:
Master Yi alıp 2. item tahsildar çıktığın zaman tek Q'da ADC'leri delebilirsin. Çok ciddiyim bu kadar saçma bir oyun matematiği görmedim hayatımda. Yeni yeni sarıyorum LoL'e fakat bakıyorum ki öyle karakterler var ki hiç bir şey yapmasan bile karakter kendini oynatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı