LoL gümüş ligten nasıl çıkılır?

O kadar iyi kdaya sahip olup nasıl bu kadar düşük Winrate'in var çok anlamadım. ADC oynayacaksan tek oynanmaz konuşup anlaştığın bir Support bulman lazım.

Sezonun başında 42 Win Rate idi hesap. AFK falan kalıyordum arada Brand destekler yüzünden. Daha sonrasında lig atlamak için oynamaya başladım Nilah'la 70Win Rate oldum. Sonrasında Duo girdim ancak her Duo girdiğimde ligimzi aynı olmasına rağmen rezalet takımlar geliyordu. Win Rate 52 olmuştu hesabın tekrar düştü.

TR serverinde plata kadar sadece sabırla çıkılır. Plattan ve üstü için biraz yetenek işin içine giriyor. Tilt olmadan belirttiğiniz Varus performansını her oyun sürdürebiliyorsanız extra bir şeye gerek yok, çıkarsınız.

Gümüş 3 75 Lp'yim takıma 16 Win Rate demir 2 Nasus gelip 4. dakikada 6 kere ölüp AFK kalıyor. Bunlarla da çıkar mıyım hocam?

Hocam eloboost yapıyorum EB24 de peak elom West dia 2. Uygun fiyata yaparım sana da bir şeyler. İlgilenir misin?
Tamamen saçmalamışsınız d2 ile eb24 en fazla kiralanmış paneldir panelin resimini çekip atar mısın :)
Yada George'un onay mesajının ss'ini.

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-10 130443.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-10 130443.png
    336,5 KB · Görüntüleme: 41
Taowb adlı bir Nasus main adamı izliyordum. Adam sayesinde ilk Nasus oyunumda 8 0 2 oynamıştım ama sonrasında ne olduysa oldu tekrar ADC döndüm. Top lane hem oyun bulma süresi hem takım yüzünden işkence bir lane.
Top lane ile oyunu taşımak için en azından plat eloda olman lazım. En güçsüz lane ve objektif almayı bilmiyorlar. ADC de güçlü bir hero denemek en mantıklısı. Orman da deneyebilirsin.

Sonrasında Duo girdim ancak her Duo girdiğimde ligimzi aynı olmasına rağmen rezalet takımlar geliyordu. Win Rate 52 olmuştu hesabın tekrar düştü.

Beceriksizmişsin demek ki takımı sırtlayamamışsın. :D Ben demiyorum senin söylediğin buna geliyor.
Uzatmaya gerek yok takım kötü gelirse kazanma şansı %20'den yukarı değildir. Rakibin kötüyse bu ihtimal artar tabii ki.

Beceriksizmişsin demek ki takımı sırtlayamamışsın. :D ben demiyorum senin söylediğin buna geliyor.
Uzatmaya gerek yok takım kötü gelirse kazanma şansı %20'den yukarı değildir. Rakibin kötüyse bu ihtimal artar tabii ki.

Bunlardan bahsediyorum arkadaşlar ne yapacağım bu insanlarla? Bu tablo benim eserim mi yani?

Dosya Ekleri

• Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    393,9 KB · Görüntüleme: 33
Hocam eloboost yapıyorum EB24 de peak elom West dia 2. Uygun fiyata yaparım sana da bir şeyler. İlgilenir misin?

@Rosez TR plat Gold eloda Soraka mid yapsam Win alırım :D
nxkssbkssj Soraka mid i bilemem ama tank kasarsan penta bile atarsın
Eki Görüntüle 1696367Eki Görüntüle 1696366Eki Görüntüle 1696365

İddialı falan konuştuğum yok, hayatındaki tek becerinde lol falan demedim. Takımı sırtlayamıyorsanız o sizin beceriksizliğiniz dedim.
karşı takımın buildleri atarmısınız merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı