LoL Hangi Şampiyonu Almalıyım ?

• Konuyu başlatan Kevin Mitnick
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 8B
K

Kevin Mitnick

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba. Oyuna yeni başladım daha önce 1 kere oynamayı denedim sıkılmıştım şimdi güzel geldi. Bir kaç şampiyon almak istiyorum 2-3 kişiye sordum Annie ve Zed al dediler bunlardan başka hangi şampiyonu almalıyım ?

Üst Koridor - Garen, Riven, Fiora
Orta Koridor - Annie, Zed, Twisted Fate, Akali
Alt Koridor - Saldırı Gücü Taşıyıcısı : Sivir, Jinx, Vayne
Destek Şampiyon : Taric, Thresh, Leona
Ormancı - Rengar, Xin Zhao, Lee sin, Shaco, Vi, Master Yi

Kendimce test edip şu an iyi durumda olan şampiyonları önerdim.

Üst Koridor - Garen, Riven, Fiora
Orta Koridor - Annie, Zed, Twisted Fate, Akali
Alt Koridor - Saldırı Gücü Taşıyıcısı : Sivir, Jinx, Vayne
Destek Şampiyon : Taric, Thresh, Leona
Ormancı - Rengar, Xin Zhao, Lee sin, Shaco, Vi, Master Yi

Kendimce test edip şu an iyi durumda olan şampiyonları önerdim.
Hocam bu sıralar Lee Sin fazla tercih ediliyor sizce doğalmı ?

Kardeşim biz burada senin şampiyon zevkini bilemeyiz. Her şampiyon iyi ve oynaması eğlencelidir. Yavaş yavaş tanıtımlarını izle almak istediklerinin. Hangisi sana daha zevkli geliyorsa onları al.

Şimdi ben sana Jayce - Riven - Renekton - Dr.Mundo - Zac - Nautilius vs. Bunun gibi 20 tane daha önerebilirim sana. Ben neredeyse bütün şampiyonları seviyorum ve bana kalırsa hepsini almalısın. (Garen HARİÇ.)

Arkadaşlar destek şampiyon ve taşıyıcı kavramlarını bilmiyorum onlarıda alıyoruz galiba doğru mu ? Genelde orta koridordan gidiyorum Katarina, Garen ve Ashe ile öylesine oynadım Katarina'yı çok sevdim. Katarina gibi çevik olan hangileri acaba ?

Arkadaşlar destek şampiyon ve taşıyıcı kavramlarını bilmiyorum onlarıda alıyoruz galiba doğru mu ? Genelde orta koridordan gidiyorum Katarina, Garen ve Ashe ile öylesine oynadım Katarina'yı çok sevdim. Katarina gibi çevik olan hangileri acaba ?

Destek şampiyonu taşıyıcı şampiyonla beraber alt koridor da gider. Taşıyıcı minyonlara saldırır, destek şampiyonu minyonlara karışmaz ve taşıyıcının daha rahat minyon alması için karşı takımın şampiyonlarını sürekli rahatsız eder. Destek şampiyonu oyun içinde sürekli taşıyıcı ile beraber gezer ve onun yardımcısı olur. Merak etme destek te çok iyi kasar kendini ve eğer sağlam bir tank ise destekler oyunu kazandırırlar.

Oyunun başında destek şampiyonları ormancı(jungle) ya yardım eder mavi veya kırmızı bağımsız yaratığı keserler.

İyi bir şekilde oynayabileceğini düşünüyorsan Zed alabilirsin. Ama sana tavsiyem Destek şampiyonları oynaman. Her oyun koridor kavgası olmuyor. Thresh, Lux, Nami, Morgana, Janna ve Blitzcrank oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı