LoL Hecarim mi Lee Sin mi?

EkremÇ

Hectopat
Daha fazla  
Kararsız kaldım bazıları Lee Sin diyor bazıları Hecarim hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lee mekanik isteyen bir şampiyondur. Favori şampiyonumdur, Lee oynayacaksanız "insec" çalışmalarına başlayın derim.
Yeni meta Lee'ye "Kaniçen" alıyorlar ve tankımsı kasıyorlar. Ben "Kararma" alıp zırh deşme çıkmayı seviyorum

Daha basit bir şampiyon istiyorsan Hecarim al. E basıp adamın kafasına koşuyorsun o kadar.

Lee'nin potansiyeli Hecarimden daha fazla. Lee 1v1'i güçlü olan bir hero. Hecarim de R'si sağ olsun takım savaşlarında daha etkili.

Hecarim ayı gibi nerf yedi. Lee Sin daha mantıklı bir seçim. Ama gerçekten oynaması ÇOK daha zor. Klavyeyi kırman falan gerekir gerçekten iyi oynamak istiyorsan. Ama ben basit bir çar istiyorum diyor isen hecarim al. E basıp dombıra atlısı gibi giriyorsun adama sadece.

Bence Hecarim çünkü geri kalsa bile iş yapabilen bir karakter Lee ile geri kalırsan oyun biter toparlayamazsın. Lee mainler kızmasın güzel çar ama ben öyle düşünüyorum.

Oyun tarzına bağlı. Lee iyi çardır. Sinir bozucudur. Oyun tarzın böyle full gank üstüne falan ise hecarim de zevk verir. İkisi de olur yani. Sonraki yama Lee nerf alıyor.

Kararsız kaldım bazıları Lee Sin diyor bazıları Hecarim. Hangisini almalıyım?
Rankınız nedir? Düşük elolardaysanız metayı umursamayıp Hecarim almanızı öneririm. Lee daha çok mekanik istiyor ve alışılması daha zor. Hecarim ise aksine daha kolay ve düşük elolardaysanız daha rahat oynayabileceğiniz bir şampiyon.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı