Lol Hero Önerisi

Emirhan0853

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Daha yeni başladım. 7 Levelim. Kendimi geliştirmek için hero tavsiyesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryze senin için iyi bir hero olabilir oynaması kolaydır.
Ama ben zor severim dersen Shaco, Vayne, Viktor (biraz ağır gelebilir), Rumble (LCS maçları hariç oynayanı yok) seçebilirsin.
Zorlardan benim tavsiyem Rumble olur. Çünkü pek seçeni olmadığı için kolaylıkla seçebilirsin. Ve çok güçlü bir top lane herosu.

Hero önerisi vermeyeceğim çünkü her insanın oynayış tarzı farklı. Sana hangi hero kolay geliyorsa onu oyna. LoL'e yeni başladıysan lolün işleyişini öğrenmeye çalış. Minyon Kesme, Hasar Takası, Harita Takibi vb. Onun dışında oynayacağın heroyu oynamadan önce profesyonellerin videolarını izleyip nasıl oynandığını öğrenebilirsin. Google'a lolclass yazarsan videolara ulaşabilirsin. İyi oyunlar zamanla oyunu öğrenip başarılı olman dileği ile...

Yeni başladıysan tank heroları oynaman daha kolay olacaktır. Spesifik olarak önerebileceğim bir tank yok şuanki metayıda taip etmiyorum zaten.

Bence yeni başladıysan reflekslerini geliştirmek açısından suikastçi bir şampiyon alabilirsin. Önerim Katarinadır.
Tekniğini geliştirmek içinse Aziri öneririm,zor ama ayınca güçlü bir herodur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı