LoL Hero'ların counterları

sehinsah53

Femtopat
Genellikle top lane, mid lane de oynarım. Genelde top lanede trydamare, Nasus, mid lanede iste twisted fate, ziggs, talon oynarım.benim sorduğum soru ise şu bu Hero'lar hangi Hero karşısında zorlanır. Düşük elodayım, karşıma genellikle Garen darius geliyor. Bunları ezebilecek Hero önerir misinz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sensin bro, oynadığına bağlı. Bir zamanlar Rengar vs Kha vardi. Rengar ile Kha'ya karşı gelip cok yendigim mac oldu. Kha ile Rengar'a denk gelip de cok yendigim maçta oldu. Azicik sana bağlı, mesela kardeşim ile cok vs yaptım ve onunla yaptığım savaşta, hep aldigi karakterlerin counter karakterini aldım ama dayak yedim 🤣 @Shimada Sensei okuma bunu, PC'yi bir versus uğruna kaybettim 🤣

Son düzenleyen: Moderatör:
Twisted Fate oynuyormuşsun, devam et. Twisted Fate'i doğru oynarsan asla kaybetmez. En kötü eşit çıkarsın. Ama doğru oynayışla tabii ki. Direk şimdi bunu dedim diye Twisted Fate en güçlü çar gibi düşünme. Doğru oynarsan asla koridor kaybetmezsin diyorum. R ile her yere gidebiliyorsun takıma anında +1 adam geliyormuş gibi. W yeteneği zaten çok fonksiyonlu. İster mavi kart ile tek at, ister kırmızı kart ile lane pushla, ister sarı kart ile CC at.

Top lane için Darius ve Garen'e karşı Nasus öneririm. Pırıltı + 100 stack yapınca ikisini de alabiliyorsun. Illaoi de güzel bir seçenek Darius ve Garen'e karşı. İyi oynarsan Quinn de iyi, Fiora ve Jax da iyi.

Tryndamere ile Garen ve Darius çok zorlanırsın. Darius yine belki Q atarken e ile içine girdin falan da Garen'e karşı Try önermem. Try alacaksan Jax, Riven veya Garen banla.

Twisted fate oynuyormuşsun, devam et. Twisted Fate'i doğru oynarsan asla kaybetmez. En kötü eşit çıkarsın. Ama doğru oynayışla tabii ki. Direk şimdi bunu dedim diye twisted fate en güçlü çar gibi düşünme. Doğru oynarsan asla koridor kaybetmezsin diyorum. R ile her yere gidebiliyorsun takıma anında +1 adam geliyormuş gibi. W yeteneği zaten çok fonksiyonlu. İster mavi kart ile tek at, ister kırmızı kart ile lane pushla, ister sarı kart ile CC at.

Top lane için darius ve Garen'e karşı Nasus öneririm. Pırıltı + 100 stack yapınca ikisini de alabiliyorsun. Illaoi de güzel bir seçenek darius ve Garen'e karşı. İyi oynarsan quinn de iyi, fiora ve jax da iyi.

Tryndamere ile Garen ve darius çok zorlanırsın. Darius yine belki Q atarken e ile içine girdin falan da Garen'e karşı try önermem. try alacaksan jax, riven veya Garen banla.

Şu anlık düşük elodayımda. Yüksek eloda Nasus'a stack yaptırırlar mı? Fiora düşünüyorum. Şunu öğrendim Mid'de twisted fateyi çok iyi oynuyorum.
Ahriyi de iyi oynuyorum ve seviyorum. Ama ahrinin ultisi hasar vurmuyor cidden.Yoksa banamı öyle gözüküyor.

@sehinsah53 Ahri tek atma herosu değildir. Ulti ile adamı Q ve E ile kite yapa yapa kesersin. Nasus ile gelişmek istiyorsan Youtube'dan TaoWB izleyebilirsin öğretici Nasus çekiyor.

Fiora da güzel herodur ancak zordur. W doğru kullanılmazsa biraz çöp oluyor.

Geri
Yukarı