LoL hesabı değeri hesaplama

Hocam satmayı düşünüyorum. Değip değmemesi önemli değil. Biraz fazla oynuyorum ek olarak bundan dolayı da satmak istiyorum.

Hocam 40 TL mantıklı bir fiyat mı? Discord üzerinden birkaç kişiye sordum 40 TL uygun diyorlar.
Hocam uygun da şöyle bir mantık var. 25TL ile satışı yapılan hesaplar da var. Zaten hesap derecesiz ve kostüm sayısı o kadar fazla değil. Zaten 25TL lik hesap ile senin hesabın arasında çok bir fark yok. O yüzden hesabınız alıcı bulamayabilir. Siz bilirsiniz ama bence 30TL vermeniz daha uygun.

Hocam uygun da şöyle bir mantık var. 25TL ile satışı yapılan hesaplar da var. Zaten hesap derecesiz ve kostüm sayısı o kadar fazla değil. Zaten 25TL'lik hesap ile senin hesabın arasında çok bir fark yok. O yüzden hesabınız alıcı bulamayabilir. Siz bilirsiniz ama bence 30TL vermeniz daha uygun.

Tamam hocam teşekkür ederim yardımınız için.

Eğer ciddi bir alıcıysa ve anlık parayı alabileceksen 35 TL dahi oldukça mantıklı :)

Tamam hocam ilerleyen saatlerde forumda 35 TL'den satılığa çıkaracağım. Umarım alıcı bulurum. Beklemekte sorunum yok ama biraz fazla oynadığım için hızlı gitmesinden yanayım. Ama değerinden aşağı da vermem :)

Yeni konular

Geri
Yukarı