LoL Hesabı kaç lira eder?

• Konuyu başlatan Zel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 89
  • Görüntüleme 7B
Stuck hesaba para verilmez. 300 Level hesapların çoğu böyle olduğu için. 200 Den fazla teklif gelirse kaçırmnayın hocam.
(Elmas yaparsanız en az 400-500)
Hocam bilmiyorum ben kaç aydır sadece aram oynadım. Baya bi level atladı hesap. Ama dediğiniz gibi ligini yükseltebilirim.

@Cihad111111 bir de yazmayı öğrensen çok iyi olur.

300 500 eder demeyi biliyorsan 300 500'e almayı da bileceksin. Boş yorum yapacağına icraata geç önce.

Maadem bir oyuna 200 verilmez ne diye 300 500'e gider diyorsun. Al o zaman haydi al da görelim.

Arkadaşlar fikirleriniz için teşekkürler. Ben şimdi hesabın kümesini Elmas veyahut Master'a kadar kasmayı deniyeceğim. Bilgi için teşekkür ederim.

Oyuna para yatırmak ne zaman enayilik oldu? Sana mı soracağız bir de? Fikrin kimsenin umurunda değil.

Enayinin ne anlama geldiğini bilmiyorsun bir de fazla icerledin bakiyorum da. Kimsenin umurunda değil diyorsun cevap yaziyorsun bu arada enayinin anlami kolayca aldatılabilen, aşırı ölçüde aptal, bön, avanak.

@Cihad111111 bir de yazmayı öğrensen çok iyi olur.

300 500 eder demeyi biliyorsan 300 500'e almayı da bileceksin. Boş yorum yapacağına icraata geç önce.

Maadem bir oyuna 200 verilmez ne diye 300 500'e gider diyorsun. Al o zaman haydi al da görelim.

Ben veririm demiyorum ki ama o fiyata satan gordum yakinlarimda ondan diyorum, bilmeden konusma.

Yeni konular

Geri
Yukarı