LoL hesabı kaç TL eder?

Valorant hesabınız hakkında bilgim olmadığı için LoL hesabı adına konuşacağım sadece.
Hesabın seviyesi iyi, derecesi pek iyi değil. Kostüm konusunda da ortalamanın bir tık altı diyebiliriz çünkü maalesef değerli kostüm bakımından zayıf bir hesap.
Tüm bu etkenleri hesaba kattığımızda 750-1000 TL gibi bir fiyat çıkıyor karşımıza.

1500-2200 arasında ne hesaplar var bir görseniz. 😀
Örnek: 750 LVL 2012 den beri oynadığım lol hesabım - 1976455 | İtemsatış

Hocam işten güçten vakit bulamıyorum bu sezon TR 50 Shaco oldum emerland 3'e çıkarak sonra sezon sonu Master'e kasarım diyerekten geri erittim 27-27 eşitledim geçen sezonda TR 1'e oturdu çar. 2 senelik ayrıca.

1500-2200 arası eder. Hesabın ilk sahibisiniz değil mi? Sonra başınız ağrımasın.

Evet ilk ve tek sahibiyim rank hesabın değerini ne kadar etkiler?

Piyasadan haberiniz yoksa bilip bilmeden yazmayın.
Örnek olarak attığım hesaba baktınız mı peki?
Baktığınızı sanmıyorum çünkü verdiğiniz fiyat aralığına bakacak olursak 2 hesabı aynı kefeye koyuyorsunuz neredeyse. 😀

@N0rvecli Bu arada hesapta hangi şampiyonlarda kostüm olduğu, kaç tane ve hangi şampiyonlarda 7. seviye Ustalık olduğu, en yüksek ustalık puanı ve bu puanın hangi şampiyonda olduğu gibi etkenler de önemli.

...rank hesabın değerini ne kadar etkiler?
Rank, LoL; VALORANT gibi dereceli ağırlıklı oyunlarda hesabın değerini etkileyen önemli etkenlerden bir tanesi. Plat 4'e kadar erimeniz kötü olmuş hocam.

Son düzenleme:
ŞAMP.PNG

ŞAPMİ.PNG

VALORANT hesabınız hakkında bilgim olmadığı için LoL hesabı adına konuşacağım sadece.
Hesabın seviyesi iyi, derecesi pek iyi değil. Kostüm konusunda da ortalamanın bir tık altı diyebiliriz çünkü maalesef değerli kostüm bakımından zayıf bir hesap.
Tüm bu etkenleri hesaba kattığımızda 750-1000 TL gibi bir fiyat çıkıyor karşımıza.

1500-2200 arasında ne hesaplar var bir görseniz. 😀
Örnek: 750 LVL 2012 den beri oynadığım lol hesabım - 1976455 | İtemsatış
Konu sahibin hesabı da 2000 TL etmiyorsa taş yiyelim artık. Bu ne biçim piyasa? Hiç bir emeğin değeri yok vallahi.

Konu sahibin hesabı da 2000 TL etmiyorsa taş yiyelim artık. Bu ne biçim piyasa? Hiç bir emeğin değeri yok vallahi.
Vallahi League of Legends hesap değerleri maalesef böyle hocam. Oyuna para yatırmadan kolayca kostüm elde edebilme gibi bir olay olduğu için hesap değerleri epey düşük. Mesela VALORANT'ta böyle değil, hesaplar epey para ediyor çünkü VALORANT'ta kostüm/kaplama sahibi olmak için mecburen oyuna para yatırmanız gerekiyor.

Kostümleri atabilir misiniz hocam? Sadece sayısını gösterecek şekilde değil, hepsini; hangi şampiyonlarda hangi kostümlerin olduğunu gösterecek şekilde.
Ek olarak, Sett'in ustalık puanı kaç?

500k hocam Valorant'ta Yağmacı Vandal Işık Muhafızı Vandal ve Radiant crisis 001 Phantom var.

lolire.PNG

Eki Görüntüle 1998623

tris.PNG

zed.PNG

Bunlar 2'den fazla skını olanlar.

darius.PNG

500k hocam Valorant'ta Yağmacı Vandal Işık Muhafızı Vandal ve Radiant crisis 001 Phantom var.

Eki Görüntüle 1998622

Eki Görüntüle 1998623

Eki Görüntüle 1998624

Eki Görüntüle 1998625

Bunlar 2'den fazla skını olanlar.

Eki Görüntüle 1998626
VALORANT hesabını da içine katarsak 1500 TL civarına gidebilir. Gerçekten satmaya niyetiniz varsa şimdiden koyun Itemsatış - Gamesatış gibi sitelere. Hatta biraz yüksek bir fiyata koyun, yazan olmazsa düşürürsünüz.

Geri
Yukarı