LoL hesabım ne kadar eder?

Hesabın ismi nedir? Kişisel birşey mi yoksa yabancı rastgele bir isim mi ? Ben hesabımı isimden dolayı ucuza satmıştım. Onu da aklınızda bulundurun eğer hala isme dikkat ediliyorsa.

Hesabın ismi nedir? Kişisel bir şey mi yoksa yabancı rastgele bir isim mi? Ben hesabımı isimden dolayı ucuza satmıştım. Onu da aklınızda bulundurun eğer hala isme dikkat ediliyorsa.

Yok hocam kişisel isim değil'de ne olur ne olmaz vermiyorum ismimi.
Yani :D arkadaşın 30'a ölücü demesi biraz garibime geldi ondan öyle dedim. Diamond 4 hesaplar bile 100 150₺

Hocam genelde ben dereceli girmiyorum ondan ligim düşük. Hesabımı arkadaşlarım arasında elo Boost yaptırım fiyatı iyi artçaksa.

Yok hocam kişisel isim değil'de ne olur ne olmaz vermiyorum ismimi.

Hocam genelde ben dereceli girmiyorum ondan ligim düşük. Hesabımı arkadaşlarım arasında elo Boost yaptırım fiyatı iyi artçaksa.
Kardeşim sen baya kararlı mısın 30 lira için bunlarla uğraşmaya anlamıyorum yani vaktin bu kadar değersiz mi? 140 level hesabın var arada girersin yani o senin bir anın, eserindir. Bu kadar düşük miktar için bu kadar uğraşmaya değmez. Çok mu ihtiyacın var 40-50 liraya?

Kardeşim sen bayağı kararlı mısın 30 lira için bunlarla uğraşmaya anlamıyorum yani vaktin bu kadar değersiz mi? 140 Level hesabın var arada girersin yani o senin bir anın, eserindir. Bu kadar düşük miktar için bu kadar uğraşmaya değmez. Çok mu ihtiyacın var 40-50 liraya?

Hocam paraya ihtiyaç çok yokta. Zevk almıyorum artık ondan satmayı düşünüyorum. 30TL gibi bir fiyata satmayacağım. Birkaç arkadaşım var aramın iyi olduğu onlara elo Boost yaptıracağım. 1 haftaya Gold yaparlar hesabı.

Hocam paraya ihtiyaç çok yokta. Zevk almıyorum artık ondan satmayı düşünüyorum. 30TL gibi bir fiyata satmayacağım. Birkaç arkadaşım var aramın iyi olduğu onlara elo Boost yaptıracağım. 1 haftaya Gold yaparlar hesabı.

Benim elmas 3 hesabım var LoL'ü bıraktım en fazla Master gördüm. Ekstra 2 hesabım daha var elmas elo, birisi Tft. Ana hesabım 200 küsur Level 60-70 kostüm var Full şampiyon 200 Lira ediyor. Buradan sağlamasını yap istersen senin hesabın kaç para etmesi gerektiğini. Çok gerekli değilse satmanızı önermiyorum. Zaten yasal değil suç işlemek için fikir alıyorsunuz burada.
Bir de gümüş 4 hesap satmaya çalışıyorsunuz ben 10 FPS'le oynarken plattım zevk alamıyorsunuz çünkü yeteneğiniz yok.

Oyunu bırakmak için satıyorsunuz galiba. Benim de taktiğim bu şekilde oluyor ancak satmıyorum direkt siliyorum hesabı. Çünkü satarsam verdiğim emeklere değmeyecek. Yerinde durursa tekrar oynarım. O yüzden direkt silmeyi tavsiye ederim :)

Yok

Araştırırsan görürsün 30K mavi öz 20 kapsüllü hesaplar 30 lira ve eloları çok yüksek. Sen gümüş 4'sün dostum sana 80 90 mı diyeyim duymak istediklerini duyamazsın her zaman. O hesabın maksimum ederi 50 TL o da levelinden dolayı.
Tamamen konudan bağımsız soruyorum charın leveli ile fiyatın ne alakası var? Level yüksek olunca noluyor ki fiyatı artsın? Cidden bilmediğim için soruyorum.

Bruh benim kuzen zaman geçtikçe elosu kötü olunca hesabını silmek için ticket attıydı isim takıntısı var kendi ismini koymak için elementalix lux ve ruh bekçisi udyr olan hesabı silecem diyor para da yatırmamıştı.

Geri
Yukarı