LoL hesabının e-postasını unutmak

nedenki321

Hectopat
Yer
Sihirdar Vadisi
Daha fazla  
Meslek
Feed
Evet arkadaşlar hesabımın e postasını unuttum ve başkası hesabıma erişti, hesap çok eskiden açıldığı için kurtarma e postasının şifresini unuttum. Ama söyle de bir şey var; hesabımı açtığım e postaya ulaştım ve hesabın açıldığı tarihi biliyorum. Sizce yardımcı olurlar mı? Ticket da attım.

Evet arkadaşlar hesabımın e postasını unuttum ve başkası hesabıma erişti, hesap çok eskiden açıldığı için kurtarma e postasının şifresini unuttum. Ama söyle de bir şey var; hesabımı açtığım e postaya ulaştım ve hesabın açıldığı tarihi biliyorum. Sizce yardımcı olurlar mı? Ticket da attım.
Olurlar. Telefon doğrulamasını aktif etmişmiydiniz?

Olmaları lazım.

Konu ile ilgili ticket atarsan (ingilizce olursa daha çabuk dönerler) sana hesabın ile ilgili sorular sorulacaktır.(İlk aldığın kostüm vb gibi) Hesabın başkasına satıldığı,devredildiği vb izlenimi yaratırsan perma ban atılma riski var o yüzden olabildiğince yalansız mail at. Ben aynı şekilde hesabımı kurtarmıştım.

Büyük ihtimalle , sana yeni bir şifre gönderirler gerekli bilgileri doğru girdiysen.
Ticket atalı 1 saat oldu attığımda hesabı açtığım e postayı da bilmiyordum. Aklıma başka e posta gelince girdim ve şansıma hesabı o e postada açmışım. Ne gibi bilgiler istiyorlar? Zaten şuan hesaba girebiliyorum.

1.) Kayıt sırasında kullandığın e-posta adresi: Hesabında kullanılan ilk e-posta adresi
2.) Kayıt e-postasına erişimin var mı?:
3.) Hesabı oluşturma tarihin nedir: Ay ve yıl bilgisi çok önemli. "Giriş ekranında X şampiyon vardı" gibi tarihi net belirten detaylar da paylaşabilirsin
4.) Hesabı oluştururken girdiğin doğum tarihi (Gün/Ay/Yıl): Girerken salladığını düşünüyorsan, kendi doğum tarihini verebilirsin. Gün ve Ay bilgisi mutlaka vermelisin
5.) Hiç RP veya VP satın aldın mı? Aldıysan, ilk RP veya VP satın alma işlemindeki ödeme yöntemin neydi ve kaç RP satın almıştın?:
6.) Arkadaş listene eklediğin en eski arkadaşının Sihirdar Adı veya Riot ID si:
7.) Oyuna başlarken kontrat imzaladığın ilk 2 karakter. (Direkt olarak 5. seviyeden başladığın karakter)
8.) Hesaba erişimi olan diğer kişiler (aile bireyleri veya arkadaşların dahil):
9.) VP ile aldığın ilk içerik neydi?:
10.) Bugüne kadar hesapta kullandığın Riot IDler:
11.) Hesabınla ilgili bize verebileceğin, önemli olduğunu düşündüğün bilgiler:

Eğer hesabını temel bilgilerini unuttuysan senden şu bilgileri istiyorlar. Bu bilgilerden önemli olanları bilirsen sana hesabını veriyorlar. Ek bilgi kısmına da eğer rp aldıysan epostana gelen fatura numaralarını falanda atarsan kesin verirler.

Arkadaşlar bugün soruları cevapladıktan sonra cevap geldi ve işlemi onayladılar cidden şuan size sevincimi anlatamam fakat yanıtta ilk önce teşekkür ettim sonra e postamı yazdım eğer bi otomatik işlem falan varsa sorun çıkar mı?

Arkadaşlar bugün soruları cevapladıktan sonra cevap geldi ve işlemi onayladılar cidden şuan size sevincimi anlatamam fakat yanıtta ilk önce teşekkür ettim sonra e postamı yazdım eğer bi otomatik işlem falan varsa sorun çıkar mı?
Hocam nasıl onayladılar benimde aynı durum var ilk e postayı hatırlamıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı