LoL hesap değeri nasıl hesaplanır?

Riot oyunlarında hesap alım/satım yapmanızı önermem.Dereceli maçlarda hesabı alan kişi kötü oynayıp sık sık lig düşerse oyuncular onu raporluyor ve Riot kazanma oranındaki ani düşüşe de bakıp hesabın el değiştirdiğini anlıyor ve hesabı kalıcı olarak uzaklaştırıyor.

Riot oyunlarında hesap alım/satım yapmanızı önermem.Dereceli maçlarda hesabı alan kişi kötü oynayıp sık sık lig düşerse oyuncular onu raporluyor ve Riot kazanma oranındaki ani düşüşe de bakıp hesabın el değiştirdiğini anlıyor ve hesabı kalıcı olarak uzaklaştırıyor.
Vallaha ben hesap satışı yapmam. Ama yaptım diyelim adamın sık sık kötü oynayıp lig düşüp ban yemesi beni ilgilendirmez şahsen.

Hesap satışını yapmanın yasak olduğunu biliyorum. Riot buna müdahale etmiyor. Bir ton site var ve hesapların adları dahil belli. İsterse banlar. Sadece hesap değerini merak ediyorum.

Alıcı da biliyor, satıcı da biliyor hesap satışının yasak olduğunu. Bir şey olursa sattıktan sonra sorumlusu satan kişi değil çünkü alan kişi bunu göze alarak alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı