LoL hesap satın alımı

burakcakar

Kilopat
Yer
Adana,Turkey
Daha fazla  
Meslek
Ziraat Mühendisi
Arkadaşlar bilindik bir siteden 1 hafta önce 30 Level unranked hesap satın aldım. Bildiğiniz üzere bu hesapları elle değil botla kasıyorlar. Ve edindiğim tecrübeleri sizlere aktarmak istiyorum ki sizde bundan uzak durmanız için. 25 TL gibi bir ücret karşılığı aldım hesapta Gmail, şifre değişimleri yapabiliyorsunuz. Lakin bu 1 haftada içerisinde hesabım banlandı ve 2. hesap istedim onunla da oyun atarken oda daha demin banlandı. Sizlere tavsiyem bu tür hesap satın alımlarda zaten yasak bir şey bir de üstüne banlanacağınız bir hesap almak paranıza yazık olur. Tabi banlanma garantisi yok ama yüksek ihtimal banlanıyorsunuz. Şimdi 3. hesap için yazdım bakalım nereye kadar gidecek :)

"LOL Hesap Satışı Yasak ? Riot Games'in Kullanım Şartları Sözleşmesi'nde yer alan ibareye göre hesap satışı şu şekilde özetleniyor: “Size temin edilen hesap size özeldir ve Riot Games, kullanıcı hesaplarının devrini kabul etmez ve kesin olarak yasaklar."

Adamlar israrla hesap satışı yasak diyor dolandırılırsınız diyor ama bizim millet bir türlü anlamıyor...

3 adet 1 i EUW serverinden olmak üzere botted hesap aldım. Birisi şu anda elmas liginde, öbürleri ise platin. Yaklaşık 1 sene olacak neredeyse. Sorun çıkmadı. Nereden aldığınıza ve aldıktan sonraki işlemlerinize dikkat edin. 30 40 oyun ARAM oynadıktan sonra dereceli tek/çift'e geçmeniz gerekiyor. İlk 200 oyun civarı asla ticket atmamalısınız.

Arkadaşlar bilindik bir siteden 1 hafta önce 30 Level unranked hesap satın aldım. Bildiğiniz üzere bu hesapları elle değil botla kasıyorlar. Ve edindiğim tecrübeleri sizlere aktarmak istiyorum ki sizde bundan uzak durmanız için. 25 TL gibi bir ücret karşılığı aldım hesapta Gmail, şifre değişimleri yapabiliyorsunuz. Lakin bu 1 haftada içerisinde hesabım banlandı ve 2. hesap istedim onunla da oyun atarken oda daha demin banlandı. Sizlere tavsiyem bu tür hesap satın alımlarda zaten yasak bir şey bir de üstüne banlanacağınız bir hesap almak paranıza yazık olur. Tabi banlanma garantisi yok ama yüksek ihtimal banlanıyorsunuz. Şimdi 3. hesap için yazdım bakalım nereye kadar gidecek :)

Riot bu ise el attı bile bot hesapların devri bitti aktif bir ban dalgası var bildiğim kadarıyla bot hesaplar için. Ban yiyip yememek tamamen şansınıza kalmış.

Son düzenleme:
E bay üzerinden 2 tane hesap almistim. Türkiye sunucusu icin konusuyorum 2 3 aydir kullanmaktayim bir sorun yok simdilik.

3 adet 1'i EUW serverinden olmak üzere botted hesap aldım. Birisi şu anda elmas liginde, öbürleri ise platin. Yaklaşık 1 sene olacak neredeyse. Sorun çıkmadı. Nereden aldığınıza ve aldıktan sonraki işlemlerinize dikkat edin. 30 40 oyun aram oynadıktan sonra dereceli tek/çift'e geçmeniz gerekiyor. İlk 200 oyun civarı asla ticket atmamalısınız.

Ben direk rank girmiştim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı