LoL için 1400 TL bütçeyle sistem toplama

Yardimbeyyer

Hectopat
Arkadaşlar LoL oynamak için bilgisayar almak istiyorum. Bütçem çok düşük, 1400 maksimum. Zor olmalı bulmak fakat önerileriniz var mıdır? Sadece LoL oynamak için.

Son düzenleyen: Moderatör:
2011 yılında topladığım sistemim LoL'ü çok rahat 60 fps üstü çalıştırıyordu. fx 6100 işlemci, gigabyte 990fxa-ud5 anakart, 1600 mhz 8gb ram ve msi hd6850 oc/power edition vardı. 1-2 ay önce yeni parçalar aldım. Eskileri de satmayı düşünüyorum üşenmeyip fiyat belirler ve ilan açarsam.

Size satabilirdim tabii ancak kasa + monitör + sabit disk dahil değil ve sanırım bunları da almaya ihtiyacınız var. İlgilendiğiniz takdirde, ben biraz araştırma yapıp fiyat belirleyeyim.

İlgilenmiyorsanız da, bu sistem size bir referans olsun. Bu ayardaki bi alet çok çok rahat çalıştırıyordu. Benzer bi şeyi 1400'e çok rahat bulursunuz gibi geliyor.

1400 mü? Bit pazarından 200TL ye topladığım kasa LOL'de sabit 75FPS verebiliyordu yüksek ayarda.

Öncelikle sistem sıfır mı olacak ikinci el mi? İkinci el parça sorun değilse ikametgah belirt toplayayım.

İŞLEMCİ : Intel Pentium G4560 3.5GHz 3MB Önbellek 2 Çekirdek 1151 14nm İşlemci | ITOPYA
ANAKART : MSI H310M PRO-VL 2666MHz(OC) DDR4 Soket 1151 VGA mATX Anakart | ITOPYA
RAM : XPG 8GB Gammix D30 Gri 2666MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram | ITOPYA
KASA : Power Boost VK-C003B Meshed Panel 300W Atx Siyah Kasa | ITOPYA
HARDDİSK : WD 320GB 7x24 7200RPM 3.0Gb/s 3.5" 8MB SATA2 WD3200AVVS Fiyatı

Dostum bu kadar olabiliyor . Ekran kartına ihtiyacın yok lolü oynamak için . Bu sistemle min 80 FPS ile oynayabilirsin. Ama o bütçeyle alabileceğin en mantıklı 2. el bir sistem . İlla ki sıfır olacak diyorsan bu sistemi toplayabilirsin. Rahat oynarsın LoL ü . 1380 Civarı tutuyor bu sistem . Fakat kasaya 2-3 fan daha eklemen gerek . Onlarda max 50-75 tl tutar bunlarıda eklersen sıfır bir sistemin olmuş olur :) . Bütçe çok kısıtlı .

1400 mü? Bit pazarından 200TL ye topladığım kasa LOL'de sabit 75FPS verebiliyordu yüksek ayarda.

Öncelikle sistem sıfır mı olacak ikinci el mi? İkinci el parça sorun değilse ikametgah belirt toplayayım.
İkinci el tercih etmememin sebebi güvenemem. Fakat şu sistem sizce nasıldır? Sahibinden.comda buldum. CORE 2 DUO E8500 CPU + 4GB DDR3 RAM + G41 DDR3 RAM ASUS ANAKART+ - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 747639010

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı