LoL için en iyi yardımcı program hangisi?

Oyunda yeniyim, orman en iyi yardımcı program karşıya göre rün öneren counterları ne yapmamızı falan filan söyleyen kaliteli basit bir program söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulama şeklinde değil de site olarak Counterstats ve Lolbuild kullanıyorum ben. 10 seneyi aşkındır oynamama rağmen bazen ara verdiğim zaman metayı yakalamak için faydalı oluyor. %100 sonuç vermese de genellikle işe yarıyor. Karşı tarafın counter'i için counterstats, rün - item vs. için lolbuild kullanıyorum. Tarayıcının favorilerine ekleyip kullanabilirsiniz.

Her şeyi otomatiğe alsam karşıya göre Build ve rün yapıyor deme en iyi şekilde.

Uygulama şeklinde değil de site olarak counterstats ve lolbuild kullanıyorum ben. 10 seneyi aşkındır oynamama rağmen bazen ara verdiğim zaman metayı yakalamak için faydalı oluyor. %100 sonuç vermese de genellikle işe yarıyor. Karşı tarafın Counter'i için counterstats, rün - item vs. için lolbuild kullanıyorum. Tarayıcının favorilerine ekleyip kullanabilirsiniz.

Build ve rün içinki sitenin linkini atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Merhabalar,

Bende oyunda yeniyim yaklaşık 2 ay olacak başlayalı kendi rünlerimi ve itemlerimi "bu" siteye bakarak editliyorum.

Hatta ortak bir kaç karakter içinde oyun ön yüklemesi içerisinde bulunan "rünler" ve "eşyalar" başlığı altında sayfaları oluşturdum oyun içerisinde de tek tıkla satın alabiliyorum.

Belki bir işe yarayabilir.

Saygılarımla.

1673033459793.png

1673033489309.png

Geri
Yukarı