LOL için HD 4850 alınır mı?

exsoso10

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bütçem 150 lira civarı ekran kartı için. HD 4850 buldum netten 1GB 256B alınır mı bu ekran kartı? Ve bir işlemci önerir misiniz? AMD işlemci bu ekran karta veya önereceğiniz ekran kartına. İşlemci içinde bütçem 80 lira civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
LOL ekran kartı değil işlemci oyunudur HD 4850 kaldırır ama asıl önemli olan işlemcidir Intel Core 2 Quad almazsanız FPS dropundan oyunu oynayamazsın bizzat yaşadım ki söylüyorum Intel Core 2 Quad serisi tercih etmeni şiddetle öneriyorum.

Bu ekran kartı çok iyidir kullandım sadece DirectX sürümü biraz düşük ama çok iyi bir karttır.
Ayrıca RAM 2 GB'dan fazla ise ve işlemci idare ediyorsa (Pentium bile oynatıyor) oynanır rahat rahat.

Son düzenleme:
Bütçem 150 lira civarı ekran kartı için. HD 4850 buldum netten 1GB 256B alınır mı bu ekran kartı? Ve bir işlemci önerir misiniz? AMD işlemci bu ekran karta veya önereceğiniz ekran kartına. İşlemci içinde bütçem 80 lira civarı.

Benim PC'de HD 2000 var LOL 90 FPS alıyorum orta ayarlarda 4850 bence daha çok FPS verir.

Bu ekran kartı çok iyidir kullandım sadece DirectX sürümü biraz düşük ama çok iyi bir karttır.
Ayrıca RAM 2 GB'dan fazla ise ve işlemci idare ediyorsa (Pentium bile oynatıyor) oynanır rahat rahat.
4 çekirdek bir işlemci alacağım inşallah iyi olur. Bir soru sorcaktım. Kaç watt PSU kullanıyordunuz?
LOL ekran kartı değil işlemci oyunudur HD 4850 kaldırır ama asıl önemli olan işlemcidir Intel Core 2 Quad almazsanız FPS düşmesiundan oyunu oynayamazsın bizzat yaşadım ki söylüyorum Intel Core 2 Quad serisi tercih etmeni şiddetle öneriyorum.

AMD İşlemcim. AMD'den ne önerirsiniz acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı