LoL için nasıl sistem gerekir?

segaha123

Decapat
Daha fazla  
PC şu an tamirde yeni bir kasa alacağım. Orada hazırda duran mini kasalara benzeyen bir kasa vardı, harici ekran kartına sahip 8 GB RAM işlemci 3 GHz özelliklerine sahipti. Sorum şu: Harici ekran kartı olan hazır sistem LoL'ü açıp rahat oynatır mı yoksa, hazır sistem mi alınmalı?

PC şu an tamirde yeni bir kasa alacağım. Orada hazırda duran mini kasalara benzeyen bir kasa vardı, harici ekran kartına sahip 8 GB RAM işlemci 3 GHz özelliklerine sahipti. Sorum şu: Harici ekran kartı olan hazır sistem LoL'ü açıp rahat oynatır mı?

Ben en kötü bilgisayarda oynadım sende ortalama bilgisayarda rahatlıkla oynayabilirsin. Harici ekran kartın nedir?

PC şu an tamirde yeni bir kasa alacağım. Orada hazırda duran mini kasalara benzeyen bir kasa vardı, harici ekran kartına sahip 8 GB RAM işlemci 3 GHz özelliklerine sahipti. Sorum şu: Harici ekran kartı olan hazır sistem LoL'ü açıp rahat oynatır mı yoksa, hazır sistem mi alınmalı?

Ben çok kötü bir sistemde LoL oynamaya çalıştım ve optimizasyon fevkalade olduğu için donma yaşamadım. Baktığınız sistemde yeterlidir. Benim oynadığım sitem 4 GB RAM ve 2.6 GHz işlemci vardı.

Yani Intel HD Graphics 400/celeron N3050 bile oynatıyor 25-30FPS. Elindeki PC'de oynatır diye düşünüyorum. LoL için eğer yayın açmıyorsanız yeni sistem almaya değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı