LOL indirilmiyor

İşletim sistemi
Windows 7

xXHaKaNXx

Decapat
Merhabalar, ben geçen günlerde "League of Legends" indirmek istemiştim ama indirme çubuğu (üzerinde resimler olan indirme penceresi) dolmuyor hep aynı şekilde duruyordu acaba nedeni ne olabilir? Bu arada sistemimin "LOL"ü kaldıracağını düşüyorum sistem özelliklerim bunlar şimdiden teşekkür ederim.

Sistem.

İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate 64 Bit.
İşlemci: AMD A6-4455M.
RAM: 4 GB RAM.
DirectX sürümü: DirectX 11.

Ekran.

Ekran kartı: AMD Radeon HD 7500G + HD7500M/7600MDual.
60Hz ekran.

@xXHaKaNXx bak dostum konuyla alakası yok fakat oyunu indirmeni şiddetle tavsiye etmem! Nerede kendini beğenmiş, çoluk çocuk, ergen, sürekli hatayı başkasında arayan, troll, toxic insan varsa hepsi bu lanet oyunun içinde. Tabi bunlar TR serveri için geçerli, oyuna EUW'da başlamak isterim diyorsan bunların daha azı var yani en azından tahammül edilebilecek seviyede. Oyuna hakim olman uzun zamanını alacaktır. Bunları oyuna yeni başlayacağını varsayarak yazdım eğer yeni başlamıyorsan dikkate alma :) .

@xXHaKaNXx bak dostum konuyla alakası yok fakat oyunu indirmeni şiddetle tavsiye etmem! Nerede kendini beğenmiş, çoluk çocuk, ergen, sürekli hatayı başkasında arayan, troll, toxic insan varsa hepsi bu lanet oyunun içinde. Tabi bunlar TR serveri için geçerli, oyuna EUW'da başlamak isterim diyorsan bunların daha azı var yani en azından tahammül edilebilecek seviyede. Oyuna hakim olman uzun zamanını alacaktır. Bunları oyuna yeni başlayacağını varsayarak yazdım eğer yeni başlamıyorsan dikkate alma :) .
Daha önce çok uzun olmasa da bir müddet DOTA 2 oynamıştım ayrıca Türk serverinin ne kadar toxic ve velet dolu olduğunu biliyorum ve farklı bir sunucuya gireceğim ama cidden ben Moba oynarken zevk alıyorum.

Daha önce çok uzun olmasa da bir müddet DOTA 2 oynamıştım ayrıca Türk serverinin ne kadar toxic ve velet dolu olduğunu biliyorum ve farklı bir sunucuya gireceğim ama cidden ben Moba oynarken zevk alıyorum.
MOBA'dan zevk almak değil mevzu, mevzu zevkinizin içine edilmesi. Yabancı sunucularda oynamanızı öneririm :) .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı