LoL kapatılan hesapları neden açmıyor?

• Konuyu başlatan BrkOz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 849
Küfürden ban yenmemesinin büyük sebebi Türkiye sunucusunda biri sana küfrettiğinde senin de ona karşılık vermen. Karşılık vermemek için aşırı yüksek mental gerekiyor çünkü sen karşılık vermedikçe karşındaki veya takım arkadaşların daha fazla üstüne geliyor. Karşılık verince de ban yeme olasılığı neredeyse sıfıra indirgeniyor, bu kanıya tecrübe ile vardım zira eğer biri bana küfreder ve karşılık verirsem oyun sonunda şikayet ettiğimde ban bildirimi gelmiyor. Eğer biri bana hakaret ettiğinde hiçbir şey demez ve şikayet edersem genelde 1-2 hafta içinde ban geri bildirimi geliyor. Sizin konunuza gelirsek, 3. parti yazılımın ne olduğunun onlar için önemi yok oyunda en ufak bir avantaj bile elde etmenizi sağladıysa banı açıp açmamak tamamen onların inisiyatifinde. Hangi yazılımı kullanıp kullanmadığınızı o dönemlerde veya şu an görebiliyorlar mı bilgim yok lakin RIOT Games´in izin verdiği 3. parti tek yazılım Blitz sanırım. Onun haricindeki bütün yazılımlar ban riski taşıyor diye biliyorum.

Küfürden ban yenmemesinin büyük sebebi Türkiye sunucusunda biri sana küfrettiğinde senin de ona karşılık vermen. Karşılık vermemek için aşırı yüksek mental gerekiyor çünkü sen karşılık vermedikçe karşındaki veya takım arkadaşların daha fazla üstüne geliyor. Karşılık verince de ban yeme olasılığı neredeyse sıfıra indirgeniyor, bu kanıya tecrübe ile vardım zira eğer biri bana küfreder ve karşılık verirsem oyun sonunda şikayet ettiğimde ban bildirimi gelmiyor. Eğer biri bana hakaret ettiğinde hiçbir şey demez ve şikayet edersem genelde 1-2 hafta içinde ban geri bildirimi geliyor.

Böyle klavye delikanlılarını takmamak lazım hocam sonra kabak başınıza patlıyor hep.

Küfürden ban yenmemesinin büyük sebebi Türkiye sunucusunda biri sana küfrettiğinde senin de ona karşılık vermen. Karşılık vermemek için aşırı yüksek mental gerekiyor çünkü sen karşılık vermedikçe karşındaki veya takım arkadaşların daha fazla üstüne geliyor. Karşılık verince de ban yeme olasılığı neredeyse sıfıra indirgeniyor, bu kanıya tecrübe ile vardım zira eğer biri bana küfreder ve karşılık verirsem oyun sonunda şikayet ettiğimde ban bildirimi gelmiyor. Eğer biri bana hakaret ettiğinde hiçbir şey demez ve şikayet edersem genelde 1-2 hafta içinde ban geri bildirimi geliyor. Sizin konunuza gelirsek, 3. parti yazılımın ne olduğunun onlar için önemi yok oyunda en ufak bir avantaj bile elde etmenizi sağladıysa banı açıp açmamak tamamen onların inisiyatifinde. Hangi yazılımı kullanıp kullanmadığınızı o dönemlerde veya şu an görebiliyorlar mı bilgim yok lakin RIOT Games´in izin verdiği 3. parti tek yazılım Blitz sanırım. Onun haricindeki bütün yazılımlar ban riski taşıyor diye biliyorum.
Bildiğim kadarıyla ban açma durumu tamamen o an destek veren çalışanın elinde olan bir insiyatif.
Tabiki 3. parti yazılımın ne olduğu farketmeksizin kurala sadık kalınmalı ancak insiyatif kullanılabilir diye düşünüyorum. Siz destek çalışanı olsanız, tertemiz bir hesap böyle bir destek talebiyle gelse değerlendirmez misiniz?

@BrkOz eğer hangi programı kullandığınız kayıt altındaysa değerlendirme alırdım lakin eğer program gözükmüyor veya kullandığınız program farklı bir özelliğe sahip olarak gözüküyorsa hiçbir şekilde değerlendirmeye almazdım çünkü hem vakit kaybı hem de kurallara sadık kalınması gereken bir durum olurdu.

Geri
Yukarı