LoL Katarina nasıl oynanır?

• Konuyu başlatan Axii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 5B

Axii

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Freelancer Filmmaker
Selam, ben normalde Diana main olan birisiyim fakat arkadaşımla iddiaya girdik, ben daha önce hiç oynamadığım Katarina alacağım. O da Diana alacak ve vs. atacağız. Katarina'nın önemli trickleri var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
En kolay kombosu E+W yerdeki W yu alarak E'ni sıfırla sonra Q at yine E at adam öldü zaten.

Selam, ben normalde Diana main olan birisiyim fakat arkadaşımla iddiaya girdik, ben daha önce hiç oynamadığım Katarina alacağım. O da Diana alacak ve vs. atacağız. Katarina'nın önemli trickleri var mıdır?

Bu arada katayla Diana'yı yenmen çok zor, hiç Iddia'ya girme.

İlk önce skillerini iyice öğren internetten birkaç oynanış izle. Sonra kolay botlarla oyna alışmaya çalış sonra da zor olanlarla beraber oyna. Ardından sıralı seçim gir. Biraz elin ısınmış olursun heroyuda anlarsın yani birkaç gününü ayırsan yeterli. Fakat diana aşırı güçlü bir çar oyüzden e yeteneğini ultisinden kaçmak için kullan. Yeteneklerini yersen ölürsün. Katarina ne kadar tek atsada tek te yiyor. Ve iddaya girme dianayı almak zor bayağı. Diana yı counterlamıyorsan dianayı öldürmek çok zor.

Diana, Katarina adlı şampiyonun counter pickidir. Muhtemelen kaybediceksin. Çünkü Diana'nın ultisi, Katarina'nın ultisini bozuyor.

Geri
Yukarı