Çözüldü LOL kore server'ında ping kaç olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet korede çoğu oyun ve uygulamada bizdeki TC numarası gibi kimlik istiyor. Ping değerini bilemem ancak korelilerin ftp bağlantıları bile yavaş onu biliyorum. O yüzden ping yüksek çıkabilir.
Aynen.
LOL Güney Kore'nin milli oyunu olmuş durumda. :) Bilmem bilen var mı, seçmeli derslerde LOL seçiliyor mu? :)

Bildiğim kadarıyla Kore'yi de rezil etmemek için dışarıdan girişler yasak değil mi? Yani sadece koreliler girer gibi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla Kore'yi de rezil etmemek için dışarıdan girişler yasak değil mi? Yani sadece koreliler girer gibi?
Sadece bu oyuna veya oyunlara özel değil çoğu şeyde dışarıya kısıtlılar. Çok sıkı devlet tarafından korunuyor siteler ve uygulamalar.

@Serra Çataklı Ping konusunda size bir örnek verirsem daha yardımcı olunabilir. Ben 2 sene Japonya'da yaşadım, Türkiye serverına girerken ortalama 150-200 ping oluyordu, ortalama Kore serverına girerken o civarda ping olur.

WTF kullanarak oynuyorum en azından bi 140 a kadar düşürdü 26 seviye oldum bile dominion tayfa OP. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı