LoL kostüm önerisi

TEST LİAN

Centipat
Makaleler
1
2 milyon Rengar'ım 1 milyon Zed'im var. 125 ihtişamlı özüm var. Şu an size iki görselde hem mağazamı hem de proflimi paylaştım. Bu mağaza yenileniyor veya değişiyor bir şeyler ekleniyor diye biliyorum. Sizce napayım güzel bir şey bekleyeyim mi?

2.png

1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
2 milyon Rengar'ım 1 milyon Zed'inin olması bizim için ne yararı var. Oraya Rengar kostümü beklemiyorsundur umarım.

Tamamen gösteriş için yapılmış bir gönderi.

2 milyon Rengar'ım 1 milyon Zed'inin olması bizim için ne yararı var. Oraya Rengar kostümü beklemiyorsundur umarım.

Tamamen gösteriş için yapılmış bir gönderi.

Gösterişle alakası yok. 2 milyon Rengar'ım var Rengar mainim bir o kadar da Zed mainim. İkisinden birinin geleceğinin belki bir sızıntısını biliyorsunuzdur diye paylaştım ama kıskandıkça battınız yerin dibine ama neyse be kıskanmaya devam edebilirsin.

Gösterişle alakası yok. 2 milyon Rengar'ım var Rengar mainim bir o kadar da Zed mainim. İkisinden birinin geleceğinin belki bir sızıntısını biliyorsunuzdur diye paylaştım ama kıskandıkça battınız yerin dibine ama neyse be kıskanmaya devam edebilirsin.

LoL'deki 2M Rengar'ını neden kıskanalım bir yararı, zararı mı var bize?

Burası forum kurallar dışına çıkmadığım sürece istediğim her şeyi sorarım bunu yaparken de sana sormam.

Ben sana soramazsın demedim threadin amacı yok dedim. Sızıntı varsa zaten isteseydiniz bulurdunuz internetten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı