LoL lig atlamak için destek önerisi

cegg26

Decapat
Daha fazla  
Oyuna 1 yıl önce başladım fakat silver 2den bir türlü çıkamıyorum. Rakan oynuyorum fakat rakan ile oyun taşınmıyor 5 kişiye r+w atsam da takım savaşını kaybediyoruz. Lig atlamak için support karakter önerir misiniz?

Oyuna 1 yıl önce başladım fakat silver 2den bir türlü çıkamıyorum. Rakan oynuyorum fakat rakan ile oyun taşınmıyor 5 kişiye r+w atsam da takım savaşını kaybediyoruz. Lig atlamak için support karakter önerir misiniz?
Support ile mümkünatı yok taşıyamazsın. Sağlam bir ortak bulup çıkabilirsin. Sen ne kadar iyi oynarsan oyna takımın kötü olunca kazanma şansın çok zor.

Jungle deneyebilirsin.
1655971130006.png

Vallaha bende destek main olarak altından platine kasıyorum şu an çıkılıyor ama çok zor.

7 yıldır oynayan bir support main olarak hangi destek şampiyonuyla oynarsan oyna hiçbir şekilde yanında ki ADC iyi değilse veya takımda 2'den fazla kötü oynayan varsa taşıyamıyorsun. EUW'da plat 2'ye kadar çıkabildim maksimum. Şu aralar çoğunlukla orman yada Ashe destek oynuyorum.

@cegg26 merhaba, o seviyede Destek rolünün oyuna etkisi yok değil tabii ki fakat taşıyıcı karakterler oynayabilirsiniz. Swain, Brand, Lux, Morgana bunlara örnektir. Oyunlarda beğendiğiniz kişileri ekleyebilir, birlikte oyunlara katılabilirsiniz. Bana kalırsa önceliğiniz de ikili olabileceğiniz birini bulabilmek olmalı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı