LoL maç cezası TFT oynayarak kaldırılabilir mi?

Siz beyinden yoksun varlıklar mısınız? Bir yerde TFT ile maç cezasının kaldırıldığını görmüştüm sordum. Oyuna yıllardır girmiyorum hesapta halen maç banı varmış. Oyun oynayacak vaktim yok en hızlı şekilde ban kaldırmaya çalışıyorum. Elaleme troll diyeceğinize çıkın bir çimene dokunun derim.

Siz beyinden yoksun varlıklar mısınız? Bir yerde TFT ile maç cezasının kaldırıldığını görmüştüm sordum. Oyuna yıllardır girmiyorum hesapta halen maç banı varmış. Oyun oynayacak vaktim yok en hızlı şekilde ban kaldırmaya çalışıyorum. Elaleme troll diyeceğinize çıkın bir çimene dokunun derim.
Bizde sıkıntı yokta sen yeterince oksijen alamıyorsun, tft oynasanda hiç birşey oynamasanda sonuçta 10 dakika süre sayıyor sana. Tftye girdiğinde zaman kavramı daha hızlı ilerlemiyor, İzmirde akşamken İstanbulda sabah olmuyor misal. He sen eğer misal 5 maçlık 10 dakika cezadan bahsediyorsan ve her maç için 10 dakika sayıyor diyorsan konuyu bu şekilde açman lazım ki insanlar anlayabilsin, sonuç olarak ikinci anlattığım şekildeyse bile normal veya rank oyunun cezasını tft ile kaldıramazsın.

Geri
Yukarı