LoL mavi öz mağazası gelmedi

BuildWarmer

Decapat
Daha fazla  
13.17 yaması mavi öz mağazası için bugün büyük bir hevesle oyuna girdim. Güncelleme yaptı oyun, sonra mağazaya girdim fakat mavi öz ile alınabilir herhangi bir içeriğin olmadığını gördüm. İzlediğim videolarda renklerde olacak demişlerdi ve renk paketlerine girince herhangi bir şekilde mavi öz ile alınabilir bir içerik yok. Sizde de öyle mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar onu 7 Eylül yapalım çünkü sunucular çöktü.

Gerçekten bu Riot'un sunucularda sucuk keyfi yapması can sıkmaya başladı hadi mağaza açılmıyor geçtim mağazanın açılmamasını maç buluyor kabul ediyorsun anında hata veriyor sonra çok fazla maç reddettin diye 5dk ceza verip -4 LP kitliyor.

Gerçekten bu Riot'un sunucularda sucuk keyfi yapması can sıkmaya başladı hadi mağaza açılmıyor geçtim mağazanın açılmamasını maç buluyor kabul ediyorsun anında hata veriyor sonra çok fazla maç reddettin diye 5dk ceza verip -4 LP kitliyor.
Bana 15 dakika ceza verdi neymiş kabul etmemişim ama ettim. Yani sunucuların çökeceği belli zaten keşke önlem alsalarmış.

Ben sana komik bir anımı anlatayım bundan 1 hafta önce oyuna girdim kazandım LP gelmedi internetten araştırdım arada olur öyle o maçın yandı demişler dedim sanırım benim de maçım yandı bir maç daha atayım dedim yine attım bu sefer karşıya sciprt geldi kazandık bir şekilde yine LP gelmedi bilet attım dedim ki LP'ler gelmiyor. Bana ilk maçında mklol uygulaması kullanan var maçını incelemeye aldık o yüzden gelmedi LP ikinci maçında ise karşıda script var yine incelemeye aldık o yüzden gelmedi LP dediler. Bir hafta önce attığım maçların LP'si dün geldi biliyor musun?

Geri
Yukarı