LoL nasıl 5'te 5 atılır?

Oynadığın karakter ve yeteneğine bağlı bir durum, KS dediğimiz olayı da deneyebilirsin ama elinde gerçekten kolsuz herosu olmalı veya kasmış bir adc olmalısın.
Pyke ile penta atmak bahsettiğim herolara nazaran daha zordur, tabii solo oynamayı becerebilir isen ve kasarsan TF'lerde çok zorlanmazsın.
Oyunun en büyük kuralı mentalini düşürmemen ve her seferinde tilt olmaman, streste oynarken hem zevk alamazsın hem de iyi oynayamazsın.
Bu arada tek karakter oynayıp kendini geliştirmek yerine birçok karakteri oynamayı deneyebilirsin, bu sayede sana en uygun karakteri öğrenirsin ve onun üzerinden geliştirirsin.
Oyunu tam 8 yıldır oynuyorum ve hiçbir zaman penta, kazanmak gibi bir derdim olmadı. Hatta 28 hesap kastım ve şampiyonluğa kadar çıkmayı başardım. O yüzden hep mentalimi yüksek tutarım, sana da öneririm. Sevdiğin bir şarkı eşliğinde oynayabilirsin mesela.
Teşekkür ederim 20'ye yakın hero denedim bir tek pyke'ı becerebiliyorum

Kesinlikle en son oynayacağı şampiyon olmalı. :D Master falan oynayabilirsin, sağ tıklayarak penta bile atabiliyor şampiyon. Bu arada yeni başladıysan büyük ihtimal kendini "smurf" zanneden Gold, Silver tarzı oyuncular yüzünden zevk almıyorsundur.
Haklısınız, zevk vermeyen "toksik (kötü niyetli)" oyuncular işte.

Kesinlikle en son oynayacağı şampiyon olmalı. :D Master falan oynayabilirsin. sağ tıklayarak penta bile atabiliyor şampiyon. Bu arada yeni başladıysan büyük ihtimal kendini "smurf" zanneden Gold, Silver tarzı oyuncular yüzünden zevk almıyorsundur.
Mesajları okumadım ve Kassadin öyle zor bir karakter değil sadece AD matchuplarda zırh ile başlayıp kule altı oynasa yeterli ve permabanXD izle.

Geri
Yukarı