LoL nasıl daha iyi oynayabilirim?

348600

Hectopat
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var sezon 7'den beri League of Legends oynamama rağmen hiç iyi oynayamıyorum arkadaşlarım kötü oynuyorum diye benimle girmek istemiyor artık 200K olan şampiyonlarımda bile ölüyorum sürekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var sezon 7'den beri League of Legends oynamama rağmen hiç iyi oynayamıyorum arkadaşlarım kötü oynuyorum diye benimle girmek istemiyor artık 200K olan şampiyonlarımda bile ölüyorum sürekli.

Yayıncılar izleyin thaldrin, naru, elwind gibi yararı olacaktır.

Sezon 4'den beri oynayan biri olarak, şuan LoL'ün dengesiz bir karakter damageleri var.Eğer bozuk bir çar alıyorsa onun karşısında ne kadar iyi oynarsanız oynayın kötü oynamanız normaldir.Eğer kendini geliştirmek istiyorsan kariyerleri olan yayıncıları izleyebilirsin ve oyuna girmeden önce ısınmak'da oynamak kadar önemlidir.Oyuna başlamadan dodge tarzı oyunlar oynamalısın ellerin alışması icin.Fakat şu dönemde bu kadar oyun varken önermiyorum LoL oynamanı.

Geri
Yukarı