LoL normal oyunda MMR kasılır mı?

eminturunc

Decapat
Daha fazla  
Kaç zafer almamız lazım Silver 3 başlatması için?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşe yaramıyor. Normal oyun winrate %80 temiz hesapla oynamama rağmen bronz 2 başlatmıştı ilk maçı kaybedince. Sonrası 20 maçta altına çıkma çilesi.

Normal oyunlarda kazandığın ya da kaybettiğin MMR değeri yalnızca ilk dereceni belirlemede faydalı oluyor. Derecen belirlendikten sonra Normal oyunların MMR değeri dereceni etkilemez. İlk yerleştirme için ne kadar oyun kazanırsan o kadar iyi olur.
Normal oyunun dereceli sistemine hiçbir etkisi yok.
Derecelide ilk defa yerleştirilirken Normal oyun MMR'ı da etki eder.

Bunun cevabı Riot makalesinde mevcut:

Her sırada farklı bir MMR değeriniz olur, bu yüzden bir sırada kaybetmeniz öbür sırayı etkilemez. Bunun bir istisnası olarak derecelide ilk kez yerleştirilirken normal oyundaki MMR değeriniz de göz önünde bulundurulur.

Daha fazlasını okumak için: https://support-leagueoflegends.riotgames.com/hc/tr/articles/4405781372051-MMR-Derece-ve-LP

Etkilediğini biliyorum kaç Win almamız yeterli onu soruyorum.

Botted hesap aldığını farzediyorum ilk 10 maç normal atıp sonrasında ranked başlıyorum S4 S3 arası değişiyor ama net 10Win olması şart 1 lose bile mmr çok etkiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…