Çözüldü LoL oynarken monitör ekranında garip pikseller beliriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dogukan834

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar LoL'e girince böyle oluyor 10 saniye içerisinde geçiyor sebebini bilen var mı?

1621961118194.png

Alt Tab atınca oluyor bir de mesela NVIDIA oyun bildirimi falan gelincede o kısım piksel oluyor.
AMD sürcüsünü silip tekrar kurdum sorun çözüldü.
Aynı laptopun r7'li versiyonunu kullanıyorum bendede aynı sorun var , warzone gibi yüksek grafikli oyunlarda hiç kasmadan oynuyorum hiçbir sıkıntı yok ama lole girince aynı sorunu yaşıyorum amd sürücüsünü güncelleyince çözüldü demişssiniz biraz açar mısınız

Aynı laptopun R7'li versiyonunu kullanıyorum bende de aynı sorun var, Warzone gibi yüksek grafikli oyunlarda hiç kasmadan oynuyorum hiçbir sıkıntı yok ama LoL'e girince aynı sorunu yaşıyorum AMD sürücüsünü güncelleyince çözüldü demişssiniz biraz açar mısınız?

AMD sürücünü silip yüklemiştim düzelmişti sonra tekrar aynı hatayı verdi böyle oynuyorum bende Alt Tab yapınca duzelıyor.

çozumunu buldunuz mu sorunun bende sadece lol de değil rdr 22 gibi oyunlarda da aynısını yapıyor amd sürücüsünü silip baştan kuruyorum fakat 2 güne tekrar aynı hatayla karşılasıyorum

çozumunu buldunuz mu sorunun bende sadece lol de değil rdr 22 gibi oyunlarda da aynısını yapıyor amd sürücüsünü silip baştan kuruyorum fakat 2 güne tekrar aynı hatayla karşılasıyorum
Rdr 2 için ayarlada 3 faktörlü mü iki faktörlü mü öyle bir ayar var onu kapatınca düzeliyor ama LoL'u bulamadım.

Merhaba hocam cihazınızı hâlâ kullanıyor musunuz? Ekran kartında herhangi bir sorun oldu mu lol oyunu haricinde? Yoksa lolde aynı sorun devam etti, diğer oyunlarda hiçbir sorun olmadan cihazı kullanmaya devam mı ettiniz? @Dogukan834

Merhaba hocam cihazınızı hâlâ kullanıyor musunuz? Ekran kartında herhangi bir sorun oldu mu LoL oyunu haricinde? Yoksa LoL'de aynı sorun devam etti, diğer oyunlarda hiçbir sorun olmadan cihazı kullanmaya devam mı ettiniz? @Dogukan834

Bu sorun 2-3 ay sonra geçti diğer oyunlarda hiçbir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı