LoL oynarken oyun donup kalıyor

John WickSK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, LoL oynarken oyunum donuyor ve bazen direkt donup acilmiyor Görev Yöneticisi'ni de acsam hiç ise yaramiyor cunku LoL ekranindan cikamiyorum. Alt Tab falan ise yaramiyor Discord'dan mi yoksa Bluetooth kulakliktan mi ya da baska bir sebebten mi bilmiyorum. Bluetooth kulakligi USB ile kullanıyorum arada cikiyor ve oyun donuyor kulaklık cikinca bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu sorunu şöyle yaşıyorum; bazen kulaklığı kapatıp hoparlörden devam edeyim dediğimde cihaz ses kaynağını değiştirirken oyun 1 saniye kadar donuyor. Sizdeki gibi uzun süreli donduğu hiç olmadı ama.

Merhaba, LoL oynarken oyunum donuyor ve bazen direkt donup acilmiyor Görev Yöneticisi'ni de acsam hiç ise yaramiyor cunku LoL ekranindan cikamiyorum. Alt Tab falan ise yaramiyor Discord'dan mi yoksa Bluetooth kulakliktan mi ya da baska bir sebebten mi bilmiyorum. Bluetooth kulakligi USB ile kullanıyorum arada cikiyor ve oyun donuyor kulaklık cikinca bilmiyorum.

Ben oyunun dosyalarından sorunları gider yapmıştım düzeldi. Bende de aynı sorun vardı ama onu nasıl yaptığımı unuttum YouTube'dan biraz araştırın bulursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
çözebildin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı