LOL oynarken Oyun kendini alta alıyor

internett

Decapat
1 Gün önce hırslı bir maç geçti klavye ve fareye biraz fazla bastım karışık tuşlara ve sanırım tuş falan atadım. Oyunda bazı anlarda çoğunlukla fareye sağ sol tık yapınca oyun alta alıyor ama benim yaptığım bir hareketten oluyor. Çünkü hep farklı dakikalarda. Bunu nasıl çözebilirim? Eğer bir tuş veya fareye bilmeden alta alma görevi verdiysem, nasıl geri alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Gün önce hırslı bir maç geçti klavye ve fareye biraz fazla bastım karışık tuşlara ve sanırım tuş falan atadım. Oyunda bazı anlarda çoğunlukla fareye sağ sol tık yapınca oyun alta alıyor ama benim yaptığım bir hareketten oluyor. Çünkü hep farklı dakikalarda. Bunu nasıl çözebilirim? Eğer bir tuş veya fareye bilmeden alta alma görevi verdiysem, nasıl geri alabilirim?
Oyun ile alakalı, maçın tekinde bende de yaptı.

Onca yıl oynadım bana hiç olmadı, kısayol ayarlarınızı sıfırlayıp tekrar kendi ayarlarınızı yapmayı deneyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı