44.000 TL'ye iPhone 13 Pro Max alınır mı?

Bütçe
44000

CBN

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir telefon almayı düşünüyorum. Alacağım telefon için şu ana kadar hep iPhone kullandığım için yine iPhone almayı düşünüyorum. Bugün bir iPhone 13 Pro Max buldum, cihaz 1.5 sene garantili Türkiye cihazı. Herhangi bir sorunu yok. Cihaza 44K istiyorlar, cihaz hakkında pek bir bilgim yok. Sorunsuz bir cihaz olarak bakılırsa sizce bu fiyata alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir telefon almayı düşünüyorum. Alacağım telefon için şu ana kadar hep iPhone kullandığım için yine iPhone almayı düşünüyorum. Bugün bir iPhone 13 Pro Max buldum, cihaz 1.5 sene garantili Türkiye cihazı. Herhangi bir sorunu yok. Cihaza 44K istiyorlar, cihaz hakkında pek bir bilgim yok. Sorunsuz bir cihaz olarak bakılırsa sizce bu fiyata alınır mı?

Pazarlıkla inebildiğin kadar in.

Alınır, düz 13 var bende 37 teklif geldi üstüne ekleyip 14 almayı düşünüyorum.

8k vermeye değer mi acaba o kafamı karıştırıyor.

8K vermeye değer mi acaba o kafamı karıştırıyor.

Direkt satın hocam. Ben birkaç gün içerisinde 27 bine 17 ay garantili pili %97'de düz 13 alacağım (türkiye cihazı). O fiyatı iyi değerlendirin.

Yani düz 13'ün 2. elde 35 bandında satıldığını düşünürsek değer gibi.
Tabii tam fikir sahibi değilim özellikler ve kronik sorunları hakkında. Bilen arkadaşlar detaylı yorum yapacaktır.

Hocam 25-28 arası temizleri bulunuyor. 35 biraz fazla bir miktar.

8k vermeye değer mi acaba o kafamı karıştırıyor.
Kankam beni yanlış anlama,14 serisi candır. Ancak pro modelinden düze geçip,üstüne 8k vermek biraz gaza gelmek gibi. Ben olsam geçmem.

Yanlış yazdım.

Kankam beni yanlış anlama, 14 serisi candır. Ancak Pro modelinden düze geçip, üstüne 8K vermek biraz gaza gelmek gibi. Ben olsam geçmem.

Hocam bende 12 Pro ya da düz 13 almayı düşünüyorum. Kamerası ve gece çekimi iyi olmasını istiyorum. Hangisini önerirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı