LoL oynarken sistem dondu

LOL OYNAMAYIN

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Normal LoL'deydim ve adam kesmişti beni, siyah ekrandaydim sonra oyun dondu ama imlec falan hareket ettirebiliyordum. LoL'ün clientine gectim yine bir şey cikamiyorum oyundan ama sonra Chrome falan girmeyi denedim oldu. LoL'den cikamiyordum, Görev Yöneticisi'nden cikayim dedim yanit vermedi, sonra restart atayım dedim kapanmadi bir turlu ama kapanirken werfault diye bir şey kapaniyor yazdi ama bir türlü yeniden baslamadi. Ben de Power tusuna basili tutarak kapattim.

Vallaha yedim:). Laptopta Kaspersky temizlik aracını kullandım mavi ekran verdi sonra geçti.

@maydonozdiyarı

Hayatımda temizlik araçları kadar bilgisayara zarar veren bir şey görmedim.

Sonra dedim, sıkıntı devam mı ediyor, bu konunun amacı ne?

Zaten bende bunu bildiğimden 7 senelik eski laptopta yaptım:).

Normal LoL'deydim ve adam kesmişti beni, siyah ekrandaydim sonra oyun dondu ama imlec falan hareket ettirebiliyordum. LoL'ün clientine gectim yine bir şey cikamiyorum oyundan ama sonra Chrome falan girmeyi denedim oldu. LoL'den cikamiyordum, Görev Yöneticisi'nden cikayim dedim yanit vermedi, sonra restart atayım dedim kapanmadi bir turlu ama kapanirken werfault diye bir şey kapaniyor yazdi ama bir türlü yeniden baslamadi. Ben de Power tusuna basili tutarak kapattim.

Hocam basılı tutarak fazla kapatmayın ben o laptopun ekran kartını yaktım aynı donmalar yüzünden.
Tabii yaş 9...

Riot Client buga girmiş olabilir.

Geri açıldı zar zor fakat oyuna girdim geri, sona dogru klavyeye bassam bile skiller gitmedi. Oyun devam ediyordu ama skillere imlec harici basamiyordum.

Hayatımda temizlik araçları kadar bilgisayara zarar veren bir şey görmedim.

Sonra dedim, sıkıntı devam mı ediyor, bu konunun amacı ne?

Bak anlatayım. ASUS Vivobook S14'ten LoL oynuyordum, alalı 2 yıl falan oldu belki daha fazla hiç sürücüleri falan da güncellemedim, alakasi var mi bilmiyorum cünkü birkaç gün önce Valorant'ta ekran kartı sürücüsü çöktü diye uyarı aldım neyse pek takmadım, bugün normalce LoL oynuyordum bir anda oyun dondu ama oyun içindeki imleci hareket ettirebiliyordum alt + Tab attim, diger uygulamalara ilk basta geçemedim ama sonra geçtim sadece LoL donmustu. Client'den kapatmaya calıstım kapatma tusuna bastim ama yanıt vermedi, ben de Görev Yöneticisi'nden kapatayım dedim fakat Görev Yöneticisi'ni actiktan sonra Görev Yöneticisi yanıt vermiyor uyarısı aldım. Ben de yeniden başlattım direkt. Uygulamalar kapanmayınca kendi kendine bilgisayar kapanır ya, orada gözüme bir şey ilişti werfault diye bir uygulama. Daha doğrusu program da kapandı, neyse uygulamalar kapanıyor ekranı geçti bir türlü yeniden başlamıyor, ben de Power tusuna basılı tutarak kapattım sonra açtım neyse oyuna ilk basta giremedim, sonra girebildim. Neyse oynuyorum sıkıntı yok, oyun sonuna doğru skillere basıyorum yok klavye calismiyor, klavye mi bozuldu deyip Chrome rastgele bir seyler yazdim calisiyordu gayet, sadece imlecle iletisime gecebiliyordum oyunla.

Yeni konular

Geri
Yukarı