LoL oynatacak sistem önerisi

Hocam bilmediğim yerden almam herhalde Trendyol iyi bana sağ olun yine de.
Siz bilirsiniz. Site güveilir. İşlemciyi oradan alırsan anakart olarak bunu alabilirsin.

Hocam LoL oynatsa yeter gerçekten benim şu an laptopum var ısınmadan oynayamıyorum FPS düşüyor illalah ettim. Bütçem de 10 bin TL .
10 Bin TL'ye değil lol, şuan piyasadaki bütün oyunları yüksek ayarlarda oynatacak bilgisayar toplanır. Ayrıca üstteki arkadaşın önerisini niye direk sipariş geçtin anlamadım. Hazır sistemler vb indirime girebiliyor daha 1-2 hafta önce 6600 XT'li sistem vardı.

O kadar fark oluyor mu? Bana gayet iyi gelmişti bu özellikler ama biraz daha araştırırım sağ olun.

Geçen ayın 15. de Donanım Arşivi RX6600 Ryzen 5 5500 sistem topladı 10kya, ayrıca arkadaşın önerdiği sistemdeki PSU da bir tık sakat.

En basitinden bugün PC hocası RTX 2060 sistem topladı ki 6500XT'den iyidir.

Site ne kadar güvenilir emin değilim yorumlara bakın.

Son düzenleme:
O kadar fark oluyor mu? Bana gayet iyi gelmişti bu özellikler ama biraz daha araştırırım sağ olun.
Hocam tamamen sans isi, ben suan toplanabilecek iyi bir sistem onerdim. Tabii direkt oyle siparis gecmeyin siz yinede arastirin, belki benim gozumden kacan bir sistem vs. vardir.

Geçen ayın 15. de Donanım Arşivi RX6600 Ryzen 5 5500 sistem topladı. 10kya ayrıca arkadaşın önerdiği sistemdeki PSU da bir tık sakat.

En basitinden bugün PC hocası RTX 2060 sistem topladı ki 6500XT'den iyidir.

Site ne kadar güvenilir emin değilim yorumlara bakın.
O fiyata daha iyi PSU oner.

VX Plus demeden once:

– Tier E • Kaçının

Sharkoon | Silentstorm SFX Bronze / SHP Bronze / SHP V2 – WPC Bronze

– Tier F • Hemen Değiştirin

• Aerocool | Cylon – Lux RGB – VX (Plus) (RGB) – Integrator
Kaynak: PSU Tier List rev. 16.0b - Cultists Network
Ki butceyi 900 TL asacaksanız, High Power Performance GD+ 600W modelini önerebilirdim.

Hocam butce aşılabiliyorsa bu PSU yu öneririm.

Son düzenleme:
Hocam tamamen sans isi, ben şu an toplanabilecek iyi bir sistem onerdim. Tabii direkt oyle sipariş gecmeyin siz yine de arastirin, belki benim gozumden kacan bir sistem vs. vardir.

O fiyata daha iyi PSU oner.

VX Plus demeden once:

– tier e • kaçının

Sharkoon | silentstorm SFX Bronze / shp Bronze / shp V2 – WPC Bronze.

– tier F • hemen değiştirin

• Aerocool | Cylon – Lux RGB – VX (Plus) (RGB) – ıntegrator.
Kaynak: PSU Tier List rev. 16.0b - Cultists Network
Ki butceyi 900 TL asacaksanız, High Power Performance gd+ 600W modelini önerebilirdim.

Hocam bütçe aşılabiliyorsa bu PSU'yu öneririm.

Noktayı yanlış yere koymuşum fiyatla ilgili değil arkadaşa sadece PSU'nun iyi olmadığını belirtmek istedim ki Sharkoon markası bayağı kötü yorum alan bir markadır. Kısa süre önce Donanım Arşivi'nin topladığı sistemde FSP marka 500 watt 80 Plus Bronze bir PSU kullanılmıştı FSP Sharkoon'a göre daha güvenilir ayrıca bu sistemde 600 watt PSU'ya gerek var mı?

Noktayı yanlış yere koymuşum fiyatla ilgili değil arkadaşa sadece PSU'nun iyi olmadığını belirtmek istedim ki Sharkoon markası bayağı kötü yorum alan bir markadır. Kısa süre önce Donanım Arşivi'nin topladığı sistemde FSP marka 500 watt 80 Plus Bronze bir PSU kullanılmıştı FSP Sharkoon'a göre daha güvenilir ayrıca bu sistemde 600 watt PSU'ya gerek var mı?
Hocam... Sharkoon un iyi PSU ları olduğu gibi en iyi PSU ları tasarlayan Corsair ın da bomba olan PSU ları var. PSU tamamen model ile alakalı. Evet Sharkoon un genel olarak kötü PSU lar bıraktığı doğru ama bu fiyat bandında ben daha iyi model göremedim.

@Krysta Tesekkurler belirttiginiz icin, daha iyisi varmis

Son düzenleme:

Geri
Yukarı