LoL oyun %90'da kalıyor

Aquaranee

Hectopat
Daha fazla  
Dün böyle bir sorun yoktu. Bugün oyuna girmeyi denediğimde %90'da yeniden bağlanıyor yazdı ve bayağı bir bekletti. Ben beklerken oyun başlamıştı bile. Çıkıp yeniden bağlandığımda oyuna atıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Aquaranee Oyun ekranında bir donma mı söz konusu yoksa internet ile mi alakalı? Oyun ekranı takıldığı sırada görev yöneticisinden uygulamanın kullandığı interneti kontrol eder misiniz? Değerlerde bir anormallik varsa modemi resetleyip farklı bir DNS kullanmayı deneyin. Değilse istemci ile alakalı bir sorundur. Silip tekrar yüklediğiniz takdirde düzelmezse biraz uğraştırabilir. Arada sırada rastlıyorum böyle sinir bozucu sorunlara.

@Aquaranee Oyun ekranında bir donma mı söz konusu yoksa internet ile mi alakalı? Oyun ekranı takıldığı sırada görev yöneticisinden uygulamanın kullandığı interneti kontrol eder misiniz? Değerlerde bir anormallik varsa modemi resetleyip farklı bir DNS kullanmayı deneyin. Değilse istemci ile alakalı bir sorundur. Silip tekrar yüklediğiniz takdirde düzelmezse biraz uğraştırabilir. Arada sırada rastlıyorum böyle sinir bozucu sorunlara.
İnternetle ilgili bir sorun yok 11-13ms alıyorum. Ekranda donmuyor sadece oyunun ekranı gelmiyor. Hextech repair tool ile düzelme şansı varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı