LOL oyun arkadaşı arıyorum

Hellothere

Centipat
Üç senedir League of Legends oynuyorum. Biri 209 şu anki ise 64 level olan hesabım var. Bugüne kadar sadece bir iki oyun dereceli girdim tek başıma, Support oynadığım için tek başına Support oynarken lig atlamanın ne kadar zor olduğunu anladım. Elbette atlanabilir ama benim için mümkün değil, her zaman tam performansımda oynayamıyorum. Dereceli, sıralı girebiliriz. Support, solo ve mid oynayabiliyorum ama en çok Support rolünde iyiyim. Yanımdaki insandan beklediğim saygılı olması, oyun bilgisi olması eğer yok ise öğrenmeye çalışan hevesli biri olması, bunun bir oyun olduğunu ve eğlenmenin önemli olduğunu bilmesi gerekir. Elbette zafer eğlenceyi daha kıymetli kılar.
Flameleyen, küfür eden insanlarla tartışmak yerine daha pozitif olup cevaplamayan ya da susturan biri her zaman daha iyidir. Küfür eden insanlar kendi karakterlerini belli eder o insanlara cevap vermek ise özellikle kötü ve sinirli bir şekilde bu da bizi tanımlar. Sonuçta bir oyun oynuyoruz ve kimseyi sinir etmek üzme hakkına sahip değiliz, bunu yapan insanları ise basit bir şekilde susturup oyuna odaklanıp oyun sonunda da doğru şekilde raporlar isek problem kalmaz. Yapmamız gerekeni yapmışızdır gerisi yetkililere kalmış bir şeydir (bende sinir oluyorum ruhsuz değilim ama olmamak için çabalıyorum sabır yeteneğim artıyor ne mutlu ki) yanımda hem Jungle hem adc rollerinde biri olursa iyi olur.
Denemek istediği şampiyonu, rolü deneyebilir, bende adc'de gelişmek istiyorum. Buna katlanabilecek biri isen hoşgeldin :D.
Oyunda iyi oynamak için elimden geleni yapıyorum, hatalarımda oluyor ama görüş skoru, koridora uyum sağlamayı bilmek, oyunu değerlendirip ona göre hareket etmeyi severim. En çok görüş skoruna ben sahip olurum her oyunda. Bahsetmek istediğim bu kadardı uyumlu bir oyun arkadaşı olabileceğimizi düşünüyorsan sihirdar ismini ve söylemek, eklemek istediğini yazabilir, soru sorabilirsin.
Arkadaşlık isteği gönderebilirim uygun bir zamanımda. Ve mikrofon kullanmıyorum. (Erkek 19)
Oynadığım en iyi şampiyonlar: Morgana, leona, blitzcrank, nautilus, garen, lux, rakan.
Oynamayı sevdiğim ve gelişmek istediğim şampiyonlar: Galio, vi, varus, kai'sa, ezreal, braum, shen, sion, kassadin, ziggs, teemo... Uzayan bir liste.
İyi günler herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aram oynuyorsan ekle oynarız onun dışında nadiren sihirdar vadisi atıyorum çünkü çoluk çocuk çok fazla ve hep küfrediyorlar:
Sucuklu Lollipop

Dereceli girmek için vakit bulamayabilirim. Ama sıralı için her zaman varım. Bu arada benim bilgisayarım salonda kurulu yani akşamları annem ile babam televizyon izliyorlar. Akşam Mic açamam ama sabahları açabilirim.
Sihirdar adı.
endobero2
Bunu da ekle istersen.
ENDOBERO3

Sezon 8 TR nocturne Rank 1 im. Şuan 27 yaşında evli bir aile babasıyım :D sadece pazarları oyun atabiliyorum işten güçten dolayı. Elimde gold 2 bi hesap var onunla eğleniyorum. Minimum Master eloda oynayan ve benim gibi smurf hesap kasan varsa cumartesi gecesi ve pazar günü duo girebiliriz. Nick : Ucuza Boostlarım

Geri
Yukarı