LoL oyun ekranı gelmiyor

Abdullah4670

Decapat
Daha fazla  
LoL'e giriyorum şampiyonu seçiyorum sonrasında oyun ekranı gelmesi gerekirken gelmiyor sadece yeniden bağlan kalıyor nasıl çözebilirim? Sil yükle yaptım çözülmedi.

Driver larınız güncelmi güncel değilse ekran kartı driverınızı kaldırıp tekrar yükleyin eğer olmazsa Hextech onarım aracı ile repair yapın.

DirectX yazilimini kurdunuz mu?

Hayır.

Ayrıca kurmadım.

Driver larınız güncelmi güncel değilse ekran kartı driverınızı kaldırıp tekrar yükleyin eğer olmazsa Hextech onarım aracı ile repair yapın.

İkisini de yaptım değişmedi.

Repair yaptım hiçbir şey değişmedi bir ayarı mı açmam lazım Hextech'te?

Son düzenleme:
Bu sorun ne zmn başladı yeni pcnizde ilk defami yüklüyorsunuz ya da günlük hayytaa kullnirkenmi oldu.

Yaklaşık 1 hafta önce 3 hafta önce de ekran kartım kapanıyordu onu değiştirdim 2 hafta sona bu sorun oldu sil yükle yaptım yine açmadı LoL'e bilet attım sistem gereksinimlerini karşılamıyor dedi ama kesinlikle karşılıyor bence zaten bir oyuna güncelleme veya büyük bir değişim gelmeden bir anda 60 FPS veren cihaz nasıl kaldırmasın.

Geri
Yukarı