Lol Oyun İçi Donma Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hermes95

Hectopat
Daha fazla  
İyi aksamlar. Sistemimi yeni topladım ve iyi bir sistem. Tüm ekran kartı olsun. BIOS olsun hepsinin güncellemelerini yaptım ama LoL'de oyun oynarken FPS 150-180 arası ping sabit 60 ama LoL'de mac esnasındayken karaterim olsun minyonlar vb takılıyor. Mesela karakterimi hızlı sekilde sağ sol yaptıgım zaman takılıyor ışınlanıyor ve bu rahatsız ediyor. Oyunu oynayamıyorum. En düşük grafik ayarlarında da bu şekilde. Neden kaynaklandıgını bilmiyorum. Yardımcı olacak varsa lütfen yorum yapsın. Şimdiden yorum yapanlara eyvallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminizi detaylı bir şekilde yazar mısınız ? Size nasıl yardımcı olabilirim bilmiyorum ama yardımcı olacak arkadaşların sistemi öğrenmek isteyeceklerini düşünüyorum.

• GTX 970 4 GB 256 Bit ekran kartı
  • i5 4590 işlemci
  • 2x4 RAM
  • 120 GB SSD
  • MSI H97 Gaming 3 anakart
  • 650 Watt corsair power

Ulan görüyonuz insan bir yorum yapar, bir önrei sunar. Küfür etmemek elde mi.

Ulan görüyonuz insan bir yorum yapar, bir önrei sunar. Küfür etmemek elde mi.

Ondan sonra ağğğğbi ben niye 10 yıl ban yedim. Haksız yere banlandım...

En sonunda bu LoL'cü kitleyi komple banlayacağız o olacak. Bu LoL'e artık Metin2 ve Wolfteam muamelesi yapmak lazım. Akıllı bir insan evladı kalmamış bunu oynayan. IQ seviyesi yerlerde.

Afterburner ile CPU ve GPU kullanımı gibi değerleri izleyeceksin bu gibi durumlarda. 10 sene sonra yaparsın, takma kafana.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı