LoL oyun içi ping problemi

Clementine

Hectopat
Dostlar, LoL oynarken FPS'nin ekran kartından dolayı çok düşüyor herhalde diyerek gittim 512 MB ekran kartımı 1 GB 128 Bit aldım. Şu an FPS 120'lere kadar çıkıyor, oyun içinde 60 sabitliyorum. Ama anlamsızca arkada hiç bir program açık değilken sadece LoL açık olmasına rağmen oyun için pingler takım savaşlarında falan 300-500 oluyor. Sebebi nedir sizce? Acaba işlemci ve RAM çok eski ve düşük olduğundan mı kaynaklı oluyor?

İşlemci ve ram'in etkilediğini düşünmüyorum benim eski kasamda baya düşük bir sistemdi. Eğer internet faturanızı ödemediyseniz biriktiyse bazen kısabiliyorlar interneti.Yani bence internetle ilgili bir sıkıntı.

Sistemle alakası yoktur pingin modemde veya kabloda sorun olmadığından eminseniz servis sağlayıcınızı ikna edip port değişikliği yaptırmanız gerekiyor ama pinginizin olduğunu kanıtlayacaksınız ticket atın gereken şeyleri size söylerler.

Tek nedeni internet. İnternetinizi yükseltmeye çalışın.
Sistemle alakası yoktur pingin modemde veya kabloda sorun olmadığından eminseniz servis sağlayıcınızı ikna edip port değişikliği yaptırmanız gerekiyor ama pinginizin olduğunu kanıtlayacaksınız ticket atın gereken şeyleri size söylerler.

İşlemci ve ram'in etkilediğini düşünmüyorum benim eski kasamda baya düşük bir sistemdi. Eğer internet faturanızı ödemediyseniz biriktiyse bazen kısabiliyorlar interneti.Yani bence internetle ilgili bir sıkıntı.
Pingin sistem ile alakası yok, internet sağlayıcınızı arayın problemi iletin.

İnternet faturaları ile ilgili bir sıkıntı olamaz ödenmiş hepsi. Zaten hız testi yaptım şuradan bakabilirsiniz. Bilemiyorum ne yapacağımı... Yani işlemci ve ramın eski olmasından kaynaklı oyun içi savaşlarda fps düşüp ping yükselmesi de mi sizce internetle alakalı yoksa gerçekten 4 gb ram ve 2.7 ghz 2 çekirdekli intel pentium kullanmamadan mı kaynakılı?
Adsız.png

Sistem ping yapmaz. Sistem çalışan işleyen kısımdır. Ping bilgisayarınız ile karşı sunucunun veri alış-veriş süresidir. Bu durumda ya evinizde biri internet kullanıyor ya da internet hattınızın kablolarında bir sorun var. Evdeki akıllı telefonlar online oyunların baş düşmanıdır. Olmadık zamanda güncelleme ve arka plan verisi alış verişi yaparlar.

Sistem ping yapmaz. Sistem çalışan işleyen kısımdır. Ping bilgisayarınız ile karşı sunucunun veri alış-veriş süresidir. Bu durumda ya evinizde biri internet kullanıyor ya da internet hattınızın kablolarında bir sorun var. Evdeki akıllı telefonlar online oyunların baş düşmanıdır. Olmadık zamanda güncelleme ve arka plan verisi alış verişi yaparlar.

Yani evde annem ve ben varız. Onun telefonda çok program yok superonline 25 mbs hızda kullanıyoruz. Videoları 720p izliyorum. O zaman kablolarda mı sorun var diyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı