LoL oyun için arkadaş

Jokzilla21

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar dostlarım. :) LoL de bir oyun arkadaşı arıyorum birkaç tane kriterim var.
  • Benim sezon 10'daki ligim elmas 1 beni ekleyecek kişinin de elmas liginde olması lazım en kötü. Zaten üstü beni beğenmez :D.
  • Mikrofonu olmak.
  • Ormancı olmamak çünkü ben ormancıyım.
  • Oyunda gerçekten sıkı bir şekilde aktif olmak yani günde 5-10 oyun atacak birisi olursa iyi olur.
Teşekkür ederim.
Söylemek istediğim birkaç şey var ormanım iyidir ve ormanda kimse benimle baş edemez. Orman bilgim yüksek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vay be bundan 2 ay önce gelsen sana kesinlikle evet derdim bugün 2 ay sonra oyuna girdim ve bildiğin hiçbir zevk almadım ve LoL olmadan da yaşanabileceğini öğrenmiş oldum. Sanki sigarayı bırakmış bir insan gibi mutlu oldum (sigara içmedim). Bence sende bırak eminim hayattan daha çok zevk alıcan ama senin kendi kararın ben karışamam.

Sezon 8-9 GM bitirdim evlendikten sonra hesaplarımı satmıştım geçen hafta sıfırdan hesap kurdum fresh elo kasmak için. Tek sıkıntı çalıştığım için hesabı seri bir şekilde 30'a kasamıyorum. Şu an sanırım 11 level. Biterse eğer ben seninle oynayabilirim.

Geri
Yukarı